Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Fotoaparat në shitje | Njoftimet në GJithë Shqipërinë


Gjej Fotoaparate Profesionale të reja dhe të përdorura në shitje. Blej fotoaparate nga markat më të njohura si Canon, Nikon, FujiFilm, Sony, dhe shumë të tjerë në shitje. Blej aparat fotografik dhe pajisje për fotoaparat si lente, mbajtëse për fotoaparat, çantë për fotoaparatë dhe shumëçka tjetër.18 Mar 16:33
Linku:
Fotoaparate , Elbasan

Shitet Aparati Fotografik

500 EUR


Sot 17:48 Fotoaparate , Durrës

SONY RX100 VI

650 EUR

Sot 13:18 Fotoaparate , Tiranë

Cante shpine per aparat fotografik

3 000 LEK

Dje 22:01 Fotoaparate , Tiranë

Nikon 18-200mm VR DX

175 EUR

Dje 22:01 Fotoaparate , Tiranë

Canon lens 18-55mm

80 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:48 Fotoaparate , Durrës

Nikkor 70-300 VR

260 EUR

Dje 17:45 Fotoaparate , Durrës

Flash Nikon

180 EUR

Dje 15:26 Fotoaparate , Tiranë

SHITET NIKON D3100

170 EUR

Dje 15:23 Fotoaparate , Tiranë

SAMSUNG NX 3300

130 EUR

Dje 15:23 Fotoaparate , Tiranë

CANON EOS 450D

170 EUR

25 Mar 21:40 Fotoaparate , Tiranë

Olympus EM10 mk ii

275 EUR

25 Mar 18:02 Fotoaparate , Tiranë

Panono aparat fotografik

300 EUR

25 Mar 16:55 Fotoaparate , Tiranë

KOLEKSION !!!

47 000 LEK

25 Mar 14:03 Fotoaparate , Tiranë

Sony a55 + Sony 50mm 1.4 + Minolta 70-210mm f.4

26 000 LEK Çmimi me zbritje

25 Mar 11:10 Fotoaparate , Tiranë

FUJIFILM FINEPIX S

50 EUR

25 Mar 11:07 Fotoaparate , Tiranë

SAMSUNG NX300

160 EUR Çmimi me zbritje

25 Mar 11:07 Fotoaparate , Tiranë

SAMSUNG NX300

180 EUR Çmimi me zbritje

24 Mar 22:52 Fotoaparate , Tiranë

Panasonic gh4 kit

1 000 EUR

24 Mar 22:51 Fotoaparate , Tiranë

Canon 16-35 usm iii f 2.8

1 200 EUR

24 Mar 22:51 Fotoaparate , Tiranë

Sony 24-70 f/4

500 EUR

24 Mar 20:45 Fotoaparate , Tiranë

Sony lens 16-35 zeiss

800 EUR

24 Mar 20:38 Fotoaparate , Tiranë

Sony G 70-200 f4

900 EUR


Keni pasion fotografimin? Gjej fotoaparat profesional në MerrJep.al me çmime të volitshme, blej fotoaparat të markave më të njohura. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për aparat profesional të ndryshëm që mund të ju duhen.


Blej Fotoaparat të ndryshëm në MerrJep.al


Gjej me mijëra njoftime për parat të nryshëm profesional dhe për pjesë të ndryshme për aparat. Shiko njoftimet për aparat fotografik, aparat fotografik canon, aparat fotografik nikon, aparat fujifilm, aparat digjital canon, lente për canon, panono, aparat sony, flash për canon, set fotografik, pajisje për aparat fotografik profesional, fotoaparat të përdorur dhe shumë të tjerë. Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve dhe gjej ofertën ideale pë fotoaparat.


Shit fotoaparat të ndryshëm në MerrJep.al


Nëse posedoni fotoaparat të ndryshëm të ri apo të përdorur ë dëshironi ti shisni? Krijo njoftime në MerrJep.al shpejt dhe leht me informatat e produtktit dhe gjej blerësit e interesuar online nëtregun më të madhë online në Shqipëri- MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione