Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Fotoaparat në shitje | Njoftimet në GJithë Shqipërinë


Gjej Fotoaparate Profesionale të reja dhe të përdorura në shitje. Blej fotoaparate nga markat më të njohura si Canon, Nikon, FujiFilm, Sony, dhe shumë të tjerë në shitje. Blej aparat fotografik dhe pajisje për fotoaparat si lente, mbajtëse për fotoaparat, çantë për fotoaparatë dhe shumëçka tjetër.
Sot 21:29 Fotoaparate  ·  Tiranë

Sony RX100VI

600 EUR

Online
Sot 18:59 Fotoaparate  ·  Pogradec

Blic Godox Ad200 Pro

350 EUR

Sot 18:09 Dyqan Fotoaparate  ·  Tiranë

SHITET DOREZE PER DJI 0684068599

6 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 17:30 Fotoaparate  ·  Elbasan

Canon EOS 5D Mark IV

900 EUR

Online
Sot 17:26 Fotoaparate  ·  Durrës

Canon EOS 5D Mark IV

550 EUR

Online
Sot 15:08 Fotoaparate  ·  Tiranë

Canon EF 300mm F/4

49 400 LEK Çmimi me zbritje

Sot 12:13 Fotoaparate  ·  Tiranë

Nikon remote shutter

15 EUR

Online
Sot 12:13 Fotoaparate  ·  Tiranë

Nikon flash SB900

180 EUR

Online
Sot 12:12 Fotoaparate  ·  Tiranë

Canon PoweShot G12

290 EUR

Online
Sot 12:12 Fotoaparate  ·  Tiranë

Nikon 35mm DX

135 EUR

Online
Sot 11:40 Fotoaparate  ·  Tiranë

Fujifilm XT-1 me 3 lente dhe aksesore.

500 EUR

Sot 11:08 Fotoaparate  ·  Shkodër

lente 18-50mm

70 EUR

Sot 11:08 Fotoaparate  ·  Shkodër

Lente SIGMA 70-300mm

Sot 11:08 Fotoaparate  ·  Shkodër

Nikon D7200

1 EUR

Sot 11:07 Fotoaparate  ·  Shkodër

Bateri EN EL14

20 EUR

Sot 11:07 Fotoaparate  ·  Shkodër

Nikon Lente 18-55mm

45 EUR

Sot 11:06 Fotoaparate  ·  Shkodër

Sony FDR-X1000V 4K action Camera

20 000 LEK

Sot 11:05 Fotoaparate  ·  Shkodër

Nikon D520

260 EUR

Sot 11:05 Fotoaparate  ·  Shkodër

VIDE ANGLE LENS

45 EUR

Sot 11:05 Fotoaparate  ·  Shkodër

Fujifilm

64 EUR

Sot 10:18 Fotoaparate  ·  Tiranë

Fujifilm X-H1

850 EUR Çmimi me zbritje

Sot 07:51 Fotoaparate  ·  Tiranë

Shitet Canon 85mm 1.8 USM

300 EUR

Dje 14:54 Fotoaparate  ·  Tiranë

Nikon D610 + Nikon 70-300mm

57 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 13:52 Fotoaparate  ·  Fier

APARAT SONY A 3000

230 EUR Çmimi me zbritje

20 Pri 13:41 Fotoaparate  ·  Tiranë

Canon EOS 4000D

25 000 LEK

20 Pri 10:16 Fotoaparate  ·  Tiranë

Lente Canon 85 1.8

330 EUR Çmimi me zbritje

20 Pri 01:08 Fotoaparate  ·  Tiranë

CANON EOS PROFESIONAL

19 Pri 13:20 Fotoaparate  ·  Tiranë

Sony a6000 + 3 lente

450 EUR

19 Pri 06:53 Fotoaparate  ·  Durrës

Triger canon

30 EUR Çmimi me zbritje

Online
18 Pri 21:56 Fotoaparate  ·  Tiranë

Canon Eos Rp + 24-105 Stm

1 080 EUR Çmimi me zbritje

18 Pri 13:48 Fotoaparate  ·  Tiranë

Sony a7iii bashke me lente 28-70 f/3.5-5.6

1 800 EUR

18 Pri 08:29 Fotoaparate  ·  Tiranë

NIKON 70-300mm ED VR

150 EUR Çmimi me zbritje

18 Pri 08:29 Fotoaparate  ·  Tiranë

SIGMA 70mm 1:2.8 DG MAKRO

150 EUR

18 Pri 08:29 Fotoaparate  ·  Tiranë

SHITET LENTE NIKON 18-105 DX VR

100 EUR

18 Pri 08:29 Fotoaparate  ·  Tiranë

NIKON AF-P 18-55 DX VR

100 EUR


Keni pasion fotografimin? Gjej fotoaparat profesional në MerrJep.al me çmime të volitshme, blej fotoaparat të markave më të njohura. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për aparat profesional të ndryshëm që mund të ju duhen.


Blej Fotoaparat të ndryshëm në MerrJep.al


Gjej me mijëra njoftime për parat të nryshëm profesional dhe për pjesë të ndryshme për aparat. Shiko njoftimet për aparat fotografik, aparat fotografik canon, aparat fotografik nikon, aparat fujifilm, aparat digjital canon, lente për canon, panono, aparat sony, flash për canon, set fotografik, pajisje për aparat fotografik profesional, fotoaparat të përdorur dhe shumë të tjerë. Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve dhe gjej ofertën ideale pë fotoaparat.


Shit fotoaparat të ndryshëm në MerrJep.al


Nëse posedoni fotoaparat të ndryshëm të ri apo të përdorur ë dëshironi ti shisni? Krijo njoftime në MerrJep.al shpejt dhe leht me informatat e produtktit dhe gjej blerësit e interesuar online nëtregun më të madhë online në Shqipëri- MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione