Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura ZTE Të gjitha në Shqipëria

1100 , 1
Blade G , 6

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | ZTE | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Maj 18:21 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

ZTE Nubia Z60 Ultra 28GB Ram 512GB Memorie

700 EUR

11 Maj 14:11 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

Nubia red magic 5g

500 EUR

21 Mar 17:58 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Blade G  ·  Durrës

Shitet

1 000 EUR

20 Gush 00:00 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

ZTE 4/64

100 LEK

07 Mar 19:02 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Fier

ZTE BLANDE A450

20 000 LEK

30 Dhj 15:37 Dyqan Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ZTE Red Magic 5s

500 EUR

15 Tet 23:42 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

shitet te 2 telefonat

90 LEK

07 Tet 23:24 Dyqan Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

ZTE Nubia Red magic 5g

400 EUR

21 Gush 08:07 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Karikues 12 V

5 EUR

18 Gush 01:05 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zte blade a530

75 LEK

23 Korr 11:15 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

okazion

3 500 LEK Çmimi me zbritje

25 Qer 23:10 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

X box 360

150 LEK

28 Nën 12:04 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet

7 000 LEK

11 Tet 19:33 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Telefona origjinal

100 LEK

11 Mar 20:30 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet zte blade v7 lite

10 000 LEK

26 Jan 14:40 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet zte

20 LEK Çmimi me zbritje

25 Dhj 14:58 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet/Nderrohet Nubia Z17 Lite ( I RI )

20 000 LEK Çmimi me zbritje

04 Nën 19:49 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

SHITET ZTE 4G

70 LEK

02 Nën 09:35 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Zte ne gje dje shume te mire perdorimi

7 000 LEK

30 Qer 13:06 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ZTE AXON MINI 3GB RAM/ 32 GB , 5.2 INCH AMOLED

153 LEK Çmimi me zbritje

27 Qer 21:56 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ZTE AXON MINI 3gb ram/ 32gb storage, octa core

160 LEK

02 Maj 10:43 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet ZTE Nubia M2 I ri

20 000 LEK

10 Mar 17:20 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shes zte blade l7 ne gjendje perfekte

65 EUR

11 Shk 22:30 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zte plus vodavone 35 milek

35 LEK

01 Shk 21:19 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shes Zte Blade L6

120 LEK

31 Jan 19:48 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet/Nderroj Nubia z11 elite edition

45 000 LEK

26 Jan 22:10 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet per arsyje mosperdorimi

22 Jan 18:33 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

shes ZER Me gjendje shume te mire

70 EUR

12 Dhj 13:03 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet

15 EUR

15 Nën 15:49 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET CELULAR ZTE

1 200 LEK

18 Sht 14:28 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Telefon

40 EUR

08 Gush 09:20 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

ZTE zmax

140 LEK

02 Korr 18:10 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

The-Sioux bluetooth speaker

20 LEK

31 Maj 11:22 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION!!! SHITET ZTE STAR 2 *** 140€ ***

140 EUR

19 Pri 13:54 Telefona celular  ·  ZTE  ·  1100  ·  Tiranë

Raymond

100 EUR

03 Pri 21:39 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Telefon ZTE

40 LEK

23 Mar 17:45 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Blade G  ·  Tiranë

ZTE blade A 460

50 EUR

12 Jan 12:06 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

U SHIT ZTE rio

35 LEK

10 Jan 13:49 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Blade G  ·  Tiranë

Shitet

30 EUR

03 Dhj 10:55 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zte blade 2 thuajse i ri

70 000 LEK

28 Tet 00:30 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Blade G  ·  Fier

Zte Blade s6

140 EUR Çmimi me zbritje

23 Tet 18:22 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Celulari Zte Star 1 ne kuti

110 EUR

22 Tet 13:35 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Zte Star 1

9 000 LEK

24 Sht 20:23 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Blade G  ·  Berat

ZTE BLADE A450 4G

8 000 LEK Çmimi me zbritje

17 Gush 12:34 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Nderrohet Ose Shitet

8 000 LEK

23 Korr 13:29 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

ZTE V5 RedBull

119 EUR

28 Qer 14:03 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tel zte axon 3 giga ram okazion

250 EUR

06 Maj 18:37 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zte Axon ELITE 32GB/3GB RAM Snapdragon 810 - 290€

290 EUR

01 Maj 10:09 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Super Celular 2Gb Ram Quad Core 12 Mp Camera

10 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | ZTE | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione