Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Vodafone Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Vodafone | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Maj 15:43 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart prime 6  ·  Kurbin

Vodafone smart prime6

35 LEK

08 Sht 16:32 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vodafone smart x

25 LEK

01 Korr 12:32 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

VODAFONE SMART E9

5 000 LEK

01 Maj 00:55 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  785  ·  Kukës

Shitet TikTok 57k Followers

200 EUR

17 Pri 14:44 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart Speed 6  ·  Elbasan

Shitet Vodafone Smart speed 6.

2 500 LEK

17 Pri 14:44 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart Speed 6  ·  Elbasan

Shitet Vodafone Smart speed 6.

2 500 LEK

03 Gush 22:57 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tablet ne shitje

70 EUR Çmimi me zbritje

11 Maj 16:35 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  785  ·  Durrës

CANON 80D

12 Shk 19:49 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

��SHES NR CEL PER BIZNES��

5 000 LEK

20 Qer 14:20 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tablet i ri ne kuti MLS Vista

12 000 LEK

17 Qer 05:54 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shutet smartphone Vodafone 527

50 EUR

23 Mar 16:45 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Telefon Vodafone Vfd 610

25 EUR Çmimi me zbritje

14 Shk 09:54 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

2 500 LEK

01 Shk 18:51 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart Mini  ·  Lushnjë

Vodafone

25 EUR

01 Shk 11:31 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart Mini  ·  Lushnjë

Vodafone

25 EUR

20 Jan 12:14 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet tablet

95 EUR

13 Tet 14:29 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Telefon

50 EUR

28 Sht 20:04 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  785  ·  Tiranë

Shitet

2 000 LEK Çmimi me zbritje

14 Sht 16:24 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet model 985N

4 000 LEK

15 Qer 10:43 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  785  ·  Tiranë

Shes Youtub Channel 14k Sub

200 LEK

31 Maj 11:41 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Model Tjeter  ·  Fier

VODAFONE Smart V8 i 2017 ! 129mije lek

129 LEK

30 Maj 16:15 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion

40 EUR

27 Maj 19:37 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  V860 Smart II  ·  Tiranë

Okazion Telefon Vodafone

50 EUR

12 Maj 14:54 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart prime 6  ·  Tiranë

Vodafon smart prime 6

8 500 LEK

18 Pri 02:27 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion Vodafone

50 EUR

28 Mar 19:51 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion 50€

50 EUR

25 Mar 22:47 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Chat 655  ·  Durrës

Vodafone Chat

4 000 EUR

16 Mar 14:34 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion tel vodafon

30 EUR

08 Mar 13:58 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  785  ·  Tiranë

shiten telefona te thjesht por te rinj,

15 EUR

06 Shk 21:20 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart C9  ·  Tiranë

Vodafone

60 EUR

02 Nën 10:55 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart C9  ·  Tiranë

Shitet smart C9

50 000 LEK Çmimi me zbritje

25 Tet 14:40 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  785  ·  Lushnjë

Urgjent.shitet vodafone 785

30 LEK

28 Sht 13:06 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart ultra 7  ·  Tiranë

Shitet Vodafone smart C9

6 000 LEK

09 Sht 15:50 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart Mini  ·  Durrës

Vodafone smart mini 7

50 LEK Çmimi me zbritje

29 Gush 15:34 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart prime 6  ·  Tiranë

Dodge smart phon

15 LEK

09 Qer 11:24 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart ultra 7  ·  Elbasan

Shitet telefon.

3 500 LEK

14 Maj 17:02 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  785  ·  Durrës

Vodafone 300

1 500 LEK

13 Maj 15:57 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart prime 6  ·  Durrës

shitet

60 LEK

03 Maj 12:33 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart ultra 7  ·  Tiranë

telefon

6 000 LEK Çmimi me zbritje

29 Pri 00:21 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart ultra 7  ·  Shkodër

Celulare Vodafone okaziion

3 500 LEK Çmimi me zbritje

26 Pri 18:41 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart ultra 7  ·  Tiranë

Telefon

60 EUR

05 Pri 21:24 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart ultra 7  ·  Vlorë

Celular vdf 500 4g ne gjendje t mir

55 LEK

30 Mar 18:14 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart ultra 7  ·  Durrës

Vodafone 300

125 LEK

09 Mar 21:37 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart ultra 7  ·  Dibër

Tablet

100 EUR

27 Jan 23:39 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart prime 6  ·  Berat

Vodafone Smart Prime 6

70 EUR

22 Jan 20:19 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart prime 6  ·  Korçë

Shesim nje vodafone smart prime 6

130 LEK

11 Jan 16:27 Telefona celular  ·  Vodafone  ·  Smart prime 6  ·  Tiranë

Voidafone prime 6

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Vodafone | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione