Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Vertu Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Vertu | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:48 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vertu phone

12 Mar 11:50 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Ascent Ferrari GT  ·  Lezhë

Okazion

1 EUR

10 Mar 16:12 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Signature S  ·  Shkodër

Telefon Celular Vertu

10 Mar 16:08 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Ascent Ferrari GT  ·  Shkodër

Telefon,Celular Ferrari

150 EUR

17 Shk 19:58 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

shiten telefona vertu e ri ne pako ����

11 Jan 13:28 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Signature S  ·  Tiranë

vertu limited te ri 100%

11 Jan 13:25 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Signature S  ·  Tiranë

shiten vertu te ri pa perdor

04 Pri 09:27 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Ascent Ferrari GT  ·  Tiranë

OKAZION Marsup ferrari nderrohet me tel

100 EUR Çmimi me zbritje

17 Gush 21:19 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Ndrrohet me biciklete "Vertu" Origjinal

3 EUR

21 Pri 22:38 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Ascent Ti  ·  Durrës

Vertu Ascent Ti

100 000 000 000 EUR

12 Shk 13:16 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet

1 200 EUR

28 Tet 11:45 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

VERTU LAMBORGHINI

13 Sht 08:46 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Shes Vertu origjinale asht shym dhe nuk ndez

350 EUR

30 Qer 14:19 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Ascent Ti  ·  Durrës

Vertu Ferrari [SPECIAL EDITION] OKAZION

1 999 EUR

26 Pri 13:52 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Ascent Ferrari GT  ·  Tiranë

Tirane

1 600 EUR

29 Dhj 18:22 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Okkkaaazzziiiooonnn !!! Vertu !!!

250 EUR

20 Nën 17:28 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vertu

600 EUR

29 Tet 10:12 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vertu Lamborghini

250 EUR

27 Sht 23:10 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Signature S  ·  Tiranë

Vertu Signature S OKAZION !!!!!!!!

699 EUR

13 Sht 12:44 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Ascent Ferrari GT  ·  Tiranë

Vertu i diskutueshem

05 Pri 21:53 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Ascent Ferrari GT  ·  Fier

Okazion super celular!!!

2 600 EUR

01 Mar 19:56 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vertu lamborghini me dy karta origjinal

400 EUR

28 Tet 12:31 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Telefon Vertu

800 EUR

17 Tet 22:47 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vertu

550 LEK

09 Tet 19:23 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Vertu Ascent TI Ferrari (gold)

390 EUR

22 Sht 11:27 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Signature S  ·  Tiranë

Vertu Signature S

1 700 EUR

22 Gush 01:40 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Ascent Ti  ·  Tiranë

Nderohet Vertu Limited Edition

10 Gush 18:11 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Ascent Ferrari GT  ·  Tiranë

Ferrari VERTU

31 Korr 03:22 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Ascent Ti  ·  Tiranë

nderrohet vertu

21 Mar 15:30 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Ascent Ti  ·  Tiranë

SHITET VERTU ASCENT TI

3 500 EUR

14 Nën 14:39 Telefona celular  ·  Vertu  ·  Ascent Ti  ·  Fier

Vertu ascent ti

2 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Vertu | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione