Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Sony Ericsson Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Sony Ericsson | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Pri 17:31 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sony ericsson xperia ST25I

30 EUR

27 Tet 12:32 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sonyericsson

1 EUR

06 Korr 08:18 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sonyericsson

1 EUR

04 Korr 22:37 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sonyericsson

1 EUR

09 Shk 10:29 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sonyericsson

1 EUR

23 Dhj 08:19 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Sony Ericsson Walkman W200a

2 000 LEK

21 Nën 16:08 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten PS4-PS3

1 LEK

04 Qer 21:34 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sonyericsson

1 EUR

16 Maj 15:53 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sonyericsson

1 EUR

10 Gush 13:49 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion

60 EUR

26 Korr 17:24 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

sony ericson

30 LEK

22 Pri 22:57 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sony Ericsson

04 Mar 08:09 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia X8  ·  Elbasan

Sony Ericsson xperia x8

2 500 LEK

30 Tet 14:31 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia X8  ·  Elbasan

Sony Ericsson

20 EUR

02 Sht 15:12 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia X10  ·  Tiranë

Oakzion Xperia 10+ 2019

280 EUR

10 Jan 19:45 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes Sony ericson w150i

1 500 LEK

14 Dhj 21:33 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Telefon celular Sony Ericsson W580i 

3 000 LEK

12 Dhj 15:43 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sonyericsson

26 Tet 15:26 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes Sony Ericson mini

30 LEK

18 Jan 17:55 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet smartphone sony ericson

2 000 LEK

04 Jan 15:43 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet sony ericsson

20 EUR Çmimi me zbritje

28 Korr 11:37 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia X8  ·  Elbasan

Soni erikson

20 000 LEK

17 Korr 23:40 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sony experia xa1 plus

250 LEK

28 Qer 22:03 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Sony Ericsson

5 EUR

08 Dhj 14:29 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Sony Ericsson

45 000 LEK

19 Gush 16:37 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia Arc S  ·  Mat

Sony Xperia

3 000 LEK

08 Korr 12:47 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sony ericsson j20i

6 000 LEK

20 Qer 14:34 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia Arc S  ·  Fier

Sony Ericsson

50 000 LEK

21 Maj 12:04 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia X10  ·  Lushnjë

Sony Ericsson XPERIA X1

15 EUR Çmimi me zbritje

20 Maj 20:17 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia X10  ·  Tiranë

Sony ericsson

3 100 LEK

06 Mar 15:14 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  K610i  ·  Tiranë

Sony Ericsson xperia K610i

40 LEK

28 Jan 10:29 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia X8  ·  Elbasan

okazion

25 LEK

18 Jan 23:30 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

OKAZION: SONY WALKMAN 302

40 LEK

03 Dhj 20:43 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia neo V  ·  Korçë

SONY XPERIA ION

170 EUR

01 Dhj 20:52 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia neo V  ·  Korçë

SHITET XPERIA ION

100 EUR

01 Dhj 12:01 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Okazion Sony z1

180 LEK

09 Nën 10:45 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  K610i  ·  Krujë

Sony Ericsson Shitet Ose Nderrohet Me PS2

30 LEK

08 Nën 08:52 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia X10  ·  Vlorë

Sony Ericson i ri cmim i diskutueshem

170 LEK Çmimi me zbritje

19 Tet 15:18 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia X8  ·  Elbasan

Sony MT11I

40 LEK

11 Gush 13:21 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia X8  ·  Tiranë

Xperia x8 ne gjendie pune 25euro

27 EUR Çmimi me zbritje

07 Korr 11:28 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sony ne gjendje pune

15 LEK

03 Korr 23:26 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia X10  ·  Tiranë

Android

4 000 LEK

28 Qer 20:53 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia X8  ·  Fier

shitet telefoni

3 000 LEK

13 Qer 16:07 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sony ericson.android.mbajne cdo program

2 000 LEK

02 Qer 23:48 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia X10  ·  Tiranë

xperia

6 000 LEK Çmimi me zbritje

22 Maj 08:58 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OFERT VETEM PER SOT CELULARE TE NDYSHME

890 LEK

14 Maj 18:38 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia Arc S  ·  Durrës

Sony x periaArc s

65 EUR

17 Mar 08:48 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia X10  ·  Pogradec

shitet ne gjende te mir ..

2 000 LEK

24 Shk 14:49 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sony ericson praktik

3 000 LEK

19 Shk 11:13 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Sony Erocsson C903

3 500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Sony Ericsson | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione