Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Sony Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Sony | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:20 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Peqin

Play station 4

Dje 08:24 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia V5  ·  Tiranë

Okazion Sony Experia V5 350 euro

350 EUR

22 Pri 18:12 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia XZ2  ·  Korçë

SONY XPERIA XZ2

170 LEK

21 Pri 20:30 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet playstation 4 Slim

27 000 LEK

10 Mar 19:40 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Blej Sony Xperia

200 EUR

18 Shk 11:40 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Tiranë

Sony Xperia 10 iv

200 EUR

30 Jan 14:08 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Tiranë

Sony Xperia 10 iv

200 EUR

10 Dhj 09:23 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia XA  ·  Tiranë

Xa1

60 LEK

04 Nën 17:52 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

PS5 ����������

400 LEK

27 Tet 12:14 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

PS5 & Gaming Munitor & 2 Leva& mouse & tastier

900 LEK

08 Sht 13:17 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Elbasan

Okazion Sony Xperia 5 used

150 EUR

31 Gush 13:52 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sony Xperia Pro 1 12/512GB

1 EUR

21 Maj 19:09 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia 1  ·  Tiranë

xperia 1 lv

650 EUR

13 Maj 17:41 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia 1  ·  Tiranë

Xperia 1iii Shitet Okazionn

480 EUR

11 Maj 19:46 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia 1  ·  Dibër

Xperia 1iii Shitet Okazion

500 EUR

25 Mar 00:17 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia 5  ·  Tiranë

SONY Xperia 5

199 EUR

16 Mar 10:45 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shiten leva per ps4 ne gjendje shum te mire

1 LEK

04 Mar 14:10 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia 1  ·  Tiranë

sony expiria 1

100 000 LEK

08 Dhj 12:41 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia XZ  ·  Tiranë

Sony xperia xz premium

1 LEK

01 Nën 20:05 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Has

Shes sony super gjendje 32 giga

24 Sht 10:10 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia M4 Aqua  ·  Tiranë

Sony xperia m4 aqua

18 Sht 13:54 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Fier

kerkohen ps3 ps4

1 234 LEK

08 Sht 16:27 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia XZ3  ·  Tiranë

Sony xperia xz3 4gb ram 64gb snapdragon 845

80 LEK

29 Gush 18:47 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia M5  ·  Tiranë

Samsung s3 mini

30 EUR Çmimi me zbritje

25 Qer 15:12 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia L  ·  Tiranë

sony xperia L1

6 500 LEK

18 Qer 08:36 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Tiranë

Xpeeria 10 iii

20 000 LEK

12 Qer 11:44 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia E4  ·  Tiranë

Sony

30 EUR

11 Qer 14:16 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia E4  ·  Tiranë

Sony e4g

3 990 LEK

19 Maj 17:01 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

shitet

100 LEK

Online
28 Pri 01:42 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjirokastër

ps4 slim

35 000 LEK

11 Pri 10:46 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sony xperia T3

30 LEK

11 Pri 10:46 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia E5  ·  Tiranë

Sony Xperia E5

08 Pri 16:05 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sony Xperia1 6 ram 128,gb

100 LEK

14 Mar 22:43 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

sony xperia go

21 Dhj 18:44 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Ps4

250 EUR

11 Dhj 22:43 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Somy xperia 10 ii 2020 OKAZION

300 LEK

27 Tet 07:53 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia SP  ·  Tiranë

Xperia,Alcatel

45 LEK

17 Sht 09:11 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia E  ·  Tiranë

Shiten 7 telefona , kapak dhe karikues

50 EUR

10 Gush 19:56 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia XZ  ·  Durrës

Sony Xz1 4 ram 64

60 LEK Çmimi me zbritje

06 Korr 21:04 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Durrës

shitet sony x peria

80 LEK

03 Korr 20:42 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Tiranë

Sony xperia 10

100 LEK

26 Mar 18:17 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia Z5  ·  Durrës

SONY Xperia Z5

90 EUR Çmimi me zbritje

21 Mar 13:49 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Peqin

Ps4 pro

350 EUR

09 Mar 21:34 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Sony Xperia 5

330 EUR

07 Mar 16:30 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Kavajë

Telefon

50 EUR

06 Mar 19:31 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia E4  ·  Fier

Okazion PS4 arsye mosperdorimi

1 EUR

05 Shk 21:16 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sony xperia

25 LEK Çmimi me zbritje

04 Jan 19:59 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia  ·  Tiranë

Sony x peria

90 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Sony | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione