Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy J7 Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy J7 | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Korr 10:37 Telefona celular , Durrës

samsung j7 super ** shitur**

7 000 LEK

12 Dhj 15:38 Telefona celular , Durrës

Samsung j7

45 LEK

29 Sht 11:52 Telefona celular , Durrës

Galaxy j7 Gold

80 LEK

10 Shk 08:06 Telefona celular , Durrës

Shitet

80 LEK

07 Shk 09:35 Telefona celular , Durrës

Shitet samsung j7

70 LEK

26 Dhj 04:38 Telefona celular , Durrës

Samsung j7v

90 LEK

27 Sht 08:55 Telefona celular , Durrës

samsung j7 2016

120 LEK

23 Tet 13:37 Telefona celular , Durrës

Samsung Galaxy J7

10 000 LEK

17 Sht 10:15 Telefona celular , Durrës

J7 2017 prodhim i 2018 akull i ri 16000 leke

16 000 LEK

10 Gush 20:45 Telefona celular , Durrës

samsung j7 2015

100 LEK Çmimi me zbritje

21 Maj 12:13 Telefona celular , Durrës

Samsung j7

120 LEK

28 Nën 13:36 Telefona celular , Durrës

Galaxy J7 2017

160 LEK

23 Nën 17:19 Telefona celular , Durrës

Shitet Samsung J7 2017

18 000 LEK

21 Nën 09:52 Telefona celular , Durrës

J7 Pro 32Gb 3Gb Ram Silver Blue Si i ri 22000 Leke

22 000 LEK

20 Nën 12:05 Telefona celular , Durrës

J7 2017

180 LEK

18 Nën 13:03 Telefona celular , Durrës

Galaxy J7

150 LEK

16 Shk 23:33 Telefona celular , Durrës

J7 pro 2017 te rinj ne kuti dhe me garanci

335 LEK

12 Shk 16:06 Telefona celular , Durrës

J7 core 2017

260 LEK

07 Jan 21:46 Telefona celular , Durrës

Samsung galaxy j7

210 EUR

16 Dhj 19:22 Telefona celular , Durrës

J7 2017 330 mij/ndrim me iphon 6s

33 000 LEK

26 Gush 14:50 Telefona celular , Durrës

Shitet ose nderrohet j7 2016

260 LEK

01 Maj 10:58 Telefona celular , Durrës

Shitet J7 (2016)

250 LEK

15 Pri 09:34 Telefona celular , Durrës

Shitet Samsung J7 (2016)

280 LEK

22 Mar 12:37 Telefona celular , Durrës

Samsung J7

90 LEK

20 Mar 10:13 Telefona celular , Durrës

Samsung Galaxy J7 GOLD 2 Gb RAM + 16 Gb ROM -J700H

220 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy J7 | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione