Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung 9 - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 738
Nokia , 9
LG , 6
Alcatel , 2
Sony , 2
Google , 2
Motorola , 1
Huawei , 1
Asus , 1
HTC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung 9,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung 9 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Maj 23:30 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 4  ·  Tiranë

OKAZION Samsung Note 4 N910F

45 000 LEK

Shitësit të Besuar
23 Maj 23:30 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 5  ·  Tiranë

Samsung Note 5

450 EUR

Shitësit të Besuar
23 Maj 23:22 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9190 Galaxy S4 mini  ·  Tiranë

Samsung s4 mini

14 500 LEK

Shitësit të Besuar
23 Maj 23:10 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S4  ·  Tiranë

OKAZION Samsung S4 GT-I9515

18 000 LEK

Shitësit të Besuar
23 Maj 23:10 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 4  ·  Tiranë

OKAZION Samsung Note 4

45 000 LEK

Shitësit të Besuar
23 Maj 22:54 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7  ·  Tiranë

Samsung AGalaxy J7

22 500 LEK

Shitësit të Besuar
23 Maj 22:54 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 5  ·  Tiranë

Samsung Note 5

58 000 LEK

Shitësit të Besuar
23 Maj 18:17 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S4  ·  Tiranë

OKAZION Samsung s4 4G LTE

22 000 LEK

Shitësit të Besuar
14 Maj 20:54 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Durrës

Samsung galaxy note 3 32gb

35 000 LEK

10 Maj 11:09 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A5  ·  Tiranë

Okazion Samsung A5 i 2016

295 EUR

09 Maj 11:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 5  ·  Tiranë

OKAZION��Samsung Note III, IV, V, edge✅

23 000 LEK

07 Maj 01:29 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S3  ·  Shkodër

Samsung Galaxy S3

15 000 LEK

06 Maj 18:09 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note Edge  ·  Tiranë

OKAZION��Samsung Note Edge/32GB��47000 lekë✅

47 000 LEK

06 Maj 14:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Grand Neo  ·  Tiranë

Samsung Grand Neo

12 000 LEK

06 Maj 13:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 5  ·  Tiranë

Samsung note 5/920F

62 000 LEK

06 Maj 13:48 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Tiranë

Samsung Note III

23 000 LEK

06 Maj 13:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Tiranë

Samsung s5 G900F

29 000 LEK

04 Maj 15:54 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Tiranë

OKAZION��Samsung s5��30.000 lekë��6 muaj garanci✅

30 000 LEK

04 Maj 14:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 5  ·  Tiranë

OKAZION��Samsung Note 5��62000 lek�

62 000 LEK

02 Maj 21:06 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Tiranë

Samsung Note 3

26 000 LEK

02 Maj 20:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Tiranë

Samsung Note 3

32 000 LEK

02 Maj 17:40 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note Edge  ·  Tiranë

Samsung note edge

48 000 LEK

02 Maj 13:48 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6 edge  ·  Tiranë

OKAZION Samsung s6 edge

55 000 LEK

28 Pri 15:03 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 5  ·  Tiranë

OKAZION Samsung Note 5

60 000 LEK

27 Pri 20:41 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6  ·  Tiranë

OKAZION Samsung S6

39 000 LEK

27 Pri 15:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note Edge  ·  Tiranë

OKAZION Samsung Note edge

48 000 LEK

26 Pri 16:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6  ·  Tiranë

Samsung s6

48 000 LEK

26 Pri 16:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S7 Edge  ·  Tiranë

Samsung s7 edge

655 EUR

23 Pri 18:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6  ·  Tiranë

Samsung s6

49 000 LEK

21 Pri 14:52 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 5  ·  Tiranë

Samsung note 5��64000 lekë✅����

64 000 LEK

20 Pri 19:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Tiranë

Samsung note 3 neo

25 000 LEK

20 Pri 18:22 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Tiranë

Samsung Note 3��33000 lek���

33 000 LEK

17 Pri 21:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300I Galaxy S3 Neo  ·  Lezhë

Samsung Galaxy s3 neo

180 LEK Çmimi me zbritje

15 Pri 16:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Alpha  ·  Tiranë

Samsung Galaxy Alpha 850s

300 LEK

14 Pri 12:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6 edge  ·  Tiranë

OKAZIOM Samsung sVI edge

58 000 LEK

08 Pri 17:35 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 4  ·  Tiranë

OKAZION Samsung Note IV N910F

48 000 LEK

08 Pri 13:19 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S7 Edge  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S7 Edge

690 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung 9 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione