Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Te përdorura - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Te përdorura,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Te përdorura Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Jan 18:46 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Durrës

Buds pro 2

80 EUR

16 Dhj 10:30 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 Ultra  ·  Durrës

Shitet komplet malli dyqanit me rroba te perdorura.

1 000 EUR

02 Nën 22:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Buds pro 2

100 EUR

24 Tet 21:14 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kufje me Bluetooth

7 EUR Çmimi me zbritje

19 Tet 19:49 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Samsung buds pro 2

120 EUR

26 Korr 11:50 Telefona celular  ·  Samsung  ·  samsung A6 2018 32 gb 3 ram  ·  Tiranë

SHITEN GALAXY BUDS 2

80 EUR

05 Korr 15:13 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Airpod Max Apple

500 EUR

04 Korr 17:50 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Airpod Max Apple

500 EUR

22 Dhj 19:50 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

airpod pro

50 EUR

12 Dhj 11:42 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Durrës

shitet xiaomi pocofon f3

30 000 LEK

18 Sht 23:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Tiranë

air pods pro

149 EUR

20 Shk 17:41 Telefona celular  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

shitet ps4

320 LEK

10 Nën 19:57 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Ipad pro  ·  Shkodër

Airpods Pro origjinale okazion.

110 LEK

10 Nën 13:28 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Ipad pro  ·  Shkodër

Airpods pro apple

150 LEK

25 Gush 16:33 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Airpods Pro

120 EUR

16 Gush 03:01 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

telefona te perdorura

50 EUR

17 Mar 06:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Shkodër

kerkoj Camera per Iphone 7 plus

10 LEK

17 Mar 06:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Shkodër

kerkoj Camera per Iphone 7 plus

10 LEK

17 Mar 06:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Shkodër

kerkoj Camera per Iphone 7 plus

10 LEK

17 Mar 06:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Shkodër

kerkoj Camera per Iphone 7 plus

10 LEK

17 Mar 06:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Shkodër

kerkoj Camera per Iphone 7 plus

10 LEK

17 Mar 06:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Shkodër

kerkoj Camera per Iphone 7 plus

10 LEK

17 Mar 06:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Shkodër

kerkoj Camera per Iphone 7 plus

10 LEK

17 Mar 06:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Shkodër

kerkoj Camera per Iphone 7 plus

10 LEK

17 Mar 06:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Shkodër

kerkoj Camera per Iphone 7 plus

10 LEK

16 Mar 19:53 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Shkodër

kerkoj Camera per Iphone 7 plus

10 LEK

09 Mar 13:59 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vape -Geekvape AEGIS

5 000 LEK

06 Jan 17:10 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Elbasan

Shiten kufje gaming okazion

20 EUR

18 Dhj 16:51 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Elbasan

SHiten atlete origjinale Jordan , AIR Jordan

1 EUR

07 Nën 13:06 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion

09 Korr 12:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A80  ·  Tiranë

samsung a80 super gjendje

400 LEK Çmimi me zbritje

15 Nën 09:28 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet kufje Sony bluetooth wifi

4 000 LEK

28 Sht 15:43 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

shes/ble elektronika te perdorura

10 EUR

28 Sht 15:36 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

shes/ble elektronika te perdorura

10 EUR

28 Sht 15:35 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

shes/ble elektronika te perdorura

10 EUR

21 Sht 01:53 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

Elvis

200 EUR

04 Korr 14:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Durrës

iphone 7s plus dhe iphone 5s

450 EUR

19 Pri 16:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

Kufje Beats Solo

150 EUR

04 Gush 03:18 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Vlorë

Shiten okazion

50 LEK

30 Maj 16:20 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S7  ·  Tiranë

Shitet ose Nderrohet

250 EUR

26 Jan 23:51 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Durrës

iPhone X

123 456 789 EUR

09 Jan 11:26 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

Iphone7 128 Gb + aksesore

64 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Te përdorura | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione