Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Plus - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 1400
Huawei , 37
LG , 37
BlackBerry , 23
HTC , 23
Nokia , 21
Motorola , 15
Sony , 15
Google , 9
Mobile , 8
Lenovo , 6
Alcatel , 4
Asus , 3
ZTE , 3
HP , 2
i-mobile , 2
O2 , 2
Vodafone , 2
Acer , 2
Acer , 1
Telit , 1
Vertu , 1
VK Mobile , 1
Ducati , 1
Apple , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Plus,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Plus Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:38 Telefona celular  ·  Motorola  ·  edge plus  ·  Elbasan

Motorola Edge+ 256gb/12gb ram

200 EUR

Online
Sot 19:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Korçë

Iphone 7 plus (100��)

9 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 18:26 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22+  ·  Tiranë

SAMSUNG S22 PLUS 256GB ��EDI PHONES ��

390 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 18:26 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Tiranë

IPHONE 8 PLUS 64GB ��EDI PHONES ��

14 500 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 17:47 Telefona celular  ·  HTC  ·  One S  ·  Elbasan

Htc one s

1 EUR

Sot 17:47 Telefona celular  ·  Motorola  ·  DROID RAZR M  ·  Elbasan

Motorola v3

1 EUR

Sot 10:48 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S8 Plus  ·  Korçë

Samsung s8 plus

10 000 LEK

Sot 07:52 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22+  ·  Tiranë

Samsung S22 Plus .

550 EUR

Sot 03:02 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Samsung S24 Plus 256GB

789 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:48 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S9+  ·  Tiranë

galaxy s 9 plus

90 EUR Çmimi me zbritje

Dje 20:55 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Tiranë

Samsung S23 Plus 256GB

530 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 19:16 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Alcatel 1060 D

1 EUR

Dje 16:24 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 220 4g

1 EUR

Dje 12:54 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Elbasan

Nokia 1110i

1 EUR

Dje 11:13 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Shitet iphone 7 plus 32gb

130 EUR

Dje 07:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Tiranë

Okazion Iphone 8 plus 120 euro

120 EUR

Dje 07:12 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Samsung sgh-m150

1 EUR

15 Qer 14:02 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6500 classic  ·  Elbasan

Nokia 6500

1 EUR

13 Qer 12:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Korçë

Iphone 8 plus

140 000 LEK

Online
12 Qer 09:30 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Lg GB220

1 EUR

12 Qer 09:27 Telefona celular  ·  Nokia  ·  100  ·  Elbasan

Nokia 100

1 EUR

11 Qer 20:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Console Game

1 EUR

11 Qer 12:45 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s Plus  ·  Tiranë

Apple iPhone 6S Plus SUPER GJENDJE

6 000 LEK

11 Qer 09:13 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Korçë

Samsung note 10+

23 000 LEK

11 Qer 08:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung sgh-x210

1 EUR

10 Qer 13:59 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Shitet

450 EUR

10 Qer 10:37 Dyqan Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  OnePlus  ·  Tiranë

ONE PLUS 12

Online Shitësit të Besuar
10 Qer 07:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

06 Qer 21:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Durrës

Apple watch seria 3 / nderrohet

30 LEK Çmimi me zbritje

05 Qer 19:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

Iphone 7 128 gb

80 EUR

Online
04 Qer 22:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Apple watch ultra 8��

60 EUR Çmimi me zbritje

02 Qer 17:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S9+  ·  Tiranë

Shitet samsung s9 plus 64gb

150 EUR

01 Qer 18:19 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 123

1 EUR

29 Maj 11:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 14 Pro Max - 128GB

860 EUR

28 Maj 19:28 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Vlorë

iPhone 7 Plus perfekt

70 EUR Çmimi me zbritje

27 Maj 23:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S9+  ·  Tiranë

Samsung galaxy s9 plus shitet /Nderrohet

135 LEK

18 Maj 11:58 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  OnePlus 5T  ·  Tiranë

Shitet OnePlus 5T super gjendje

11 000 LEK

15 Maj 23:55 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Note 10 plus 200€

200 EUR

13 Maj 09:03 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10  ·  Tiranë

Note 10 plua

220 LEK

10 Maj 13:44 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Tiranë

Samsung note 10 plus

220 LEK

07 Maj 11:03 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Korçë

Shitet iphone 8 plus gjendje fantastike

100 EUR

06 Maj 12:24 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Ipad 6th  ·  Tiranë

shes iphone 6s plus per pjes

30 LEK

06 Maj 08:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Power bank

1 EUR

03 Maj 22:07 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

shitet

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Plus | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione