Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Iphone 7 plus - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 57
Huawei , 2
LG , 2
Nokia , 2
Sony , 2
Alcatel , 1
HP , 1
i-mobile , 1
Motorola , 1
Mobile , 1
ZTE , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Iphone 7 plus,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Iphone 7 plus Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Korçë

Iphone 7 plus (100��)

9 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 17:47 Telefona celular  ·  Motorola  ·  DROID RAZR M  ·  Elbasan

Motorola v3

1 EUR

Dje 19:16 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Alcatel 1060 D

1 EUR

Dje 12:54 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Elbasan

Nokia 1110i

1 EUR

Dje 11:13 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Shitet iphone 7 plus 32gb

130 EUR

Dje 07:12 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Samsung sgh-m150

1 EUR

15 Qer 14:02 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6500 classic  ·  Elbasan

Nokia 6500

1 EUR

12 Qer 09:30 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Lg GB220

1 EUR

10 Qer 07:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

05 Qer 19:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

Iphone 7 128 gb

80 EUR

Online
29 Maj 11:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 14 Pro Max - 128GB

860 EUR

28 Maj 19:28 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Vlorë

iPhone 7 Plus perfekt

70 EUR Çmimi me zbritje

06 Maj 08:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Power bank

1 EUR

30 Pri 10:45 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Apple iPhone 7 Plus (Black)

8 000 LEK Çmimi me zbritje

29 Pri 23:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Okazion Iphone 14 Pro Max 128GB Deep Purple

87 000 LEK

28 Pri 18:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Apple iPhone 7 Plus (Black)

8 000 LEK

28 Pri 16:58 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

�� Okazion Iphone 14 Pro Max Deep Purple ��

88 000 LEK

27 Pri 22:21 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 9  ·  Tiranë

Samsung galaxy note 9

25 Pri 14:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Iphone 7 plus 128GB

15 000 LEK

18 Pri 03:23 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iPhone 7 Plus Red 128GB

250 EUR Çmimi me zbritje

09 Pri 19:51 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Vlorë

Iphone 7 Plus

190 EUR

Shitësit të Besuar
09 Pri 19:50 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Vlorë

Iphone 7 plus (Pink)

140 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
28 Mar 15:13 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Shitet iphone 7 plus 32gb

130 EUR

27 Mar 21:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Okazion iphone 7+

90 LEK

26 Mar 17:00 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Shitet

90 LEK

26 Mar 10:00 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Iphone 7 plus

90 LEK

21 Mar 14:39 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iPhone 7 Plus

90 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
01 Mar 18:13 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Lushnjë

Iphone 7 plus

6 000 LEK

14 Shk 15:45 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Shkodër

Iphone 7 plus 128gb

100 LEK

08 Shk 13:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Shitet iPhone 7plus 256gb

12 000 LEK

18 Jan 04:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iphone7 plus

50 EUR

25 Dhj 15:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iphone 7 plus gjendje 10/10

120 EUR

23 Dhj 13:52 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iphone 7 plus

170 EUR

07 Dhj 10:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iPhone 7 Plus

150 EUR

01 Dhj 13:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Iphone 7 plus

8 500 LEK

30 Nën 10:40 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Tiranë

iphone per pjes

2 000 LEK

22 Nën 23:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

IPHONE 7 PLUS 32gb OKAZION

120 EUR

17 Nën 12:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Tiranë

iPhone xs 64gb

100 LEK

05 Nën 22:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iPhone 7 plus 128

99 EUR

05 Nën 22:23 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iPhone 7 plus 128

99 EUR

29 Tet 13:54 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iphone 7 plus 32 gb

130 EUR

27 Tet 12:32 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sonyericsson

1 EUR

24 Tet 15:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Shitet Iphone 7 plus 128Gb

180 EUR

18 Tet 11:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Iphone 7 plus

110 EUR

10 Tet 16:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Elbasan

okazion iphone 7 plus 32gb

80 LEK Çmimi me zbritje

04 Tet 15:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Okazion Shitet Iphone 15 128GB I ri ne kuti .

1 100 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Iphone 7 plus | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione