Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nokia Të gjitha në Shqipëria

100 , 41
105 , 16
1100 , 32
225 , 5
230 , 5
2626 , 3
3310 , 169
5110 , 5
6 , 12
6300 , 38
6310i , 71
6700 , 33
8210 , 11
8310 , 1
Asha 200 , 12
Asha 311 , 11
Asha 501 , 3
E72 , 39
E90 , 5
Lumia 1020 , 38
Lumia 1320 , 13
Lumia 520 , 84
Lumia 530 , 44
Lumia 535 , 33
Lumia 610 , 26
Lumia 620 , 17
Lumia 625 , 27
Lumia 630 , 17
Lumia 635 , 11
Lumia 640 , 38
Lumia 710 , 8
Lumia 720 , 11
Lumia 800 , 23
Lumia 822 , 10
Lumia 900 , 8
Lumia 920 , 30
Lumia 925 , 8
Lumia 930 , 12
Lumia 950 , 8
Model Tjeter , 344

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Nokia | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:33 Dyqan Telefona celular  ·  Nokia  ·  2626  ·  Tiranë

NOKIA 2260 FLIP TE RINJ ��EDI PHONES ��

6 900 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 14:33 Dyqan Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

NOKIA 125 TE RINJ NE KUTI ��EDI PHONES ��

4 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 14:33 Dyqan Telefona celular  ·  Nokia  ·  5110  ·  Tiranë

NOKIA 110 TE RINJ NE KUTI ��EDI PHONES ��

3 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 14:33 Dyqan Telefona celular  ·  Nokia  ·  3310  ·  Tiranë

NOKIA 3310 TE RINJ NE KUTI ��EDI PHONES ��

6 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 14:04 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Elbasan

Nokia 1110i

1 EUR

Dje 14:02 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6500 classic  ·  Elbasan

Nokia 6500

1 EUR

Dje 12:03 Telefona celular  ·  Nokia  ·   ·  Tiranë

Telefon Nokia Lumia

15 EUR

Dje 07:50 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 220 4g

1 EUR

14 Qer 16:44 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 8110

7 000 LEK

14 Qer 16:43 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia N8

50 EUR

14 Qer 16:43 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 5210

1 EUR

14 Qer 10:34 Telefona celular  ·  Nokia  ·  105  ·  Tiranë

Nokia Butona Te Medhenj 2023

3 000 LEK Çmimi me zbritje

14 Qer 05:46 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nokia 8600 lumia

150 LEK

13 Qer 14:32 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nokia 3310

20 LEK

12 Qer 09:27 Telefona celular  ·  Nokia  ·  100  ·  Elbasan

Nokia 100

1 EUR

11 Qer 09:38 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nokia 7.1 si i ri 70 mije leke

7 000 LEK Çmimi me zbritje

09 Qer 19:51 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6500 classic  ·  Tiranë

Shitet telefon Nokia 4500 leke

4 500 LEK

08 Qer 14:14 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Tiranë

Nokia 6310i neon, gjendje shume e mire.

50 LEK Çmimi me zbritje

06 Qer 18:21 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shiten telefonat

50 LEK

01 Qer 18:19 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 123

1 EUR

30 Maj 22:11 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Lumia 950  ·  Tiranë

Lumia 950

8 000 LEK Çmimi me zbritje

27 Maj 09:23 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nokia 8800 Arte Gold

300 EUR

12 Maj 15:10 Telefona celular  ·  Nokia  ·  3310  ·  Tiranë

Nokia& Sony Ericsson

2 000 LEK

04 Maj 20:16 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nokia

300 EUR

01 Maj 17:17 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nokia E66

30 EUR

01 Maj 17:16 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Lumia 640  ·  Tiranë

MICROSOFT LUMIA 640XL Dual Sim

50 EUR

01 Maj 13:56 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nokia E66

35 EUR

29 Pri 07:45 Telefona celular  ·  Nokia  ·  3310  ·  Shkodër

Nokia 3310

30 EUR

25 Pri 10:23 Telefona celular  ·  Nokia  ·  105  ·  Tiranë

Nokia 105

2 500 LEK

25 Pri 08:57 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nokia NGage - Telefon Vintage Gaming

250 EUR

18 Pri 08:34 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Lumia 610  ·  Tiranë

Shitet Nokia Lumia 19€

19 EUR Çmimi me zbritje

13 Pri 20:45 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Kucovë

Nokia 6210 50 Euro

50 LEK

01 Pri 21:02 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Kucovë

Nokia 8800e-1

250 LEK

27 Mar 19:46 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 8.1 4/64Gb

6 000 LEK

24 Mar 19:53 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Tiranë

Nokia biznes mercedes

100 EUR

23 Mar 20:20 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet nokia i ri ne kuti

3 290 LEK

11 Mar 21:25 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Tiranë

Nokia Bissnes 6310i

90 EUR

08 Mar 22:57 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Nokia E51

4 300 LEK

08 Mar 22:56 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Nokia E50

4 300 LEK

27 Shk 18:08 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

nokia business

70 EUR

13 Shk 10:05 Telefona celular  ·  Nokia  ·  1100  ·  Kukës

Nokia 6310i

1 LEK

28 Jan 18:39 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Kucovë

Nokia Business 6310i

60 EUR

25 Jan 11:29 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6300  ·  Shkodër

NOKIA 6300 2020

30 EUR

25 Jan 11:29 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6300  ·  Shkodër

NOKIA 6300 2020

30 EUR

25 Jan 11:29 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6300  ·  Shkodër

NOKIA 6300 2020

30 EUR

25 Jan 07:03 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6300  ·  Shkodër

NOKIA 6300 2020

30 EUR

25 Jan 03:05 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6300  ·  Shkodër

Nokia 6300 2020

30 EUR

18 Jan 15:10 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Tiranë

Nokia Biznes 6310i

100 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Nokia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione