Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

iphone 8 - Telefona celular Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Samsung , 143
Huawei , 16
LG , 5
Sony , 4
Nokia , 3
i-mobile , 3
Google , 3
Motorola , 2
Telit , 1
Alcatel , 1
ZTE , 1
Mobile , 1
HTC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe iphone 8,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj iphone 8 Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:51 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Tiranë

Iphone 8 plus 64GB

17 000 LEK

Sot 18:12 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Tiranë

IPHONE 8 PLUS 64GB ��EDI PHONES ��

14 500 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 16:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

Sot 13:03 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Korçë

Iphone 8+

160 LEK

Sot 12:51 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Korçë

Iphone 8 plus

150 000 LEK

Sot 12:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Korçë

Iphone 8

13 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 07:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Korçë

iphone 8 plus

120 LEK

Dje 12:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Tiranë

IPHONE 8+ 100% bateri

135 EUR

Dje 11:57 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Tiranë

IPHONE 8+

139 EUR

Dje 08:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Power bank

1 EUR

19 Pri 12:35 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Durrës

iphone 8 plus

100 EUR Çmimi me zbritje

18 Pri 17:12 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Krujë

Shitet iPhone 8+

10 000 LEK

Shitësit të Besuar
16 Pri 07:26 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung sgh-c270

1 EUR

15 Pri 22:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung gt-e1230

1 EUR

15 Pri 21:38 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Amazfit gtr3 pro limited edition

22 500 LEK Çmimi me zbritje

13 Pri 21:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Apple watch ultra 8��

60 EUR Çmimi me zbritje

09 Pri 19:52 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Vlorë

Iphone 8 Plus Gold

170 EUR

Online Shitësit të Besuar
09 Pri 19:52 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Vlorë

Iphone 8 plus Black

170 EUR

Online Shitësit të Besuar
09 Pri 19:52 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Vlorë

Iphone 8 Plus Black

170 EUR

Online Shitësit të Besuar
08 Pri 07:07 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Alcatel

1 EUR

07 Pri 12:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Fier

Iphone 8+ 256GB

230 EUR Çmimi me zbritje

05 Pri 18:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Shkodër

Iphone 12 ProMax

460 EUR Çmimi me zbritje

27 Mar 17:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Elbasan

iPhone 7 shume i paster 128GB

8 000 LEK

19 Mar 21:11 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Redmi Note 12 pro 8/256

20 000 LEK

17 Mar 19:40 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Korçë

Iphone 8

200 LEK

14 Mar 15:47 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Flip4  ·  Shkodër

Sasmung Zflip 4 8/256Gb

550 EUR

14 Mar 15:40 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Flip4  ·  Elbasan

Samsung Zflip 4 Europian

550 EUR

13 Mar 14:27 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Tiranë

iphone 8 10/10

105 EUR

10 Mar 15:33 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5  ·  Elbasan

Iphone 5

4 000 LEK Çmimi me zbritje

26 Shk 23:56 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Fier

Iphone

100 EUR Çmimi me zbritje

26 Shk 13:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Shitet iphone 12 pro max

440 EUR

24 Shk 12:29 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Flip4  ·  Tiranë

Samsung Zflip 4 256 Gb

520 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj iphone 8 | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione