Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Motorola Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Motorola | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:02 Telefona celular , Tiranë

MOTOROLA E 5 PLAY

3 000 LEK

20 Shk 18:29 Telefona celular , Elbasan

Motorola RAZR 5G

275 EUR

16 Shk 21:24 Telefona celular , Elbasan

Motorola RAZR XT2000-2

235 EUR

10 Nën 19:58 Telefona celular , Lezhë

Motorola Edge+(2020)

300 EUR

05 Nën 13:37 Telefona celular , Tiranë

shitet ose nderrohet motorola 12/256

350 EUR

27 Sht 21:00 Telefona celular , Tiranë

Motorola g5 plus

100 EUR

27 Sht 21:00 Telefona celular , Tiranë

Shitet Telefoni

100 EUR

27 Sht 20:58 Telefona celular , Tiranë

Shitet Telefoni

100 EUR

26 Sht 22:03 Telefona celular , Tiranë

Shitet Telefoni

100 EUR

18 Sht 18:20 Telefona celular , Tiranë

Shitet Telefoni

120 LEK

11 Sht 14:55 Telefona celular , Elbasan

Motorola Moto G51 5G

150 EUR

30 Qer 17:37 Telefona celular , Fier

Shitet Celular

4 000 LEK

17 Qer 18:47 Telefona celular , Tiranë

Shitet MotoG4

100 LEK

17 Jan 16:34 Telefona celular , Tiranë

Motorola G-4G

40 LEK

26 Nën 19:06 Telefona celular , Elbasan

Motorola moto g8 power lite

180 EUR Çmimi me zbritje

04 Nën 13:29 Telefona celular , Durrës

Motorola Edge

230 EUR

02 Gush 10:00 Telefona celular , Tiranë

Motorola One Vision

23 000 LEK

24 Qer 18:04 Telefona celular , Tiranë

Motorola One Vision

24 000 LEK

24 Qer 15:37 Telefona celular , Durrës

motorola g8

100 EUR

09 Mar 13:39 Telefona celular , Tiranë

Motorola E7 plus

170 EUR

07 Mar 10:58 Telefona celular , Tiranë

Motorola

120 LEK

12 Jan 14:24 Telefona celular , Elbasan

Moto G5

15 000 LEK

14 Dhj 10:18 Telefona celular , Durrës

shitet

80 LEK

18 Nën 11:35 Telefona celular , Tiranë

Motorola G5S

50 EUR Çmimi me zbritje

14 Tet 16:12 Telefona celular , Tiranë

Moto e6 Plus

16 990 LEK

05 Tet 19:49 Telefona celular , Durrës

Motorola E4

60 LEK

14 Sht 15:17 Telefona celular , Tiranë

Moto G8 Power

29 990 LEK

14 Sht 10:45 Telefona celular , Tiranë

Moto e6s

13 990 LEK

10 Sht 18:40 Telefona celular , Tiranë

Moto e6 plus

16 990 LEK

06 Korr 10:45 Telefona celular , Fier

Motorola

200 LEK

28 Pri 12:49 Telefona celular , Lushnjë

motorola

30 EUR

15 Shk 20:33 Telefona celular , Tiranë

SHITET MOTOROLA X4

180 LEK

08 Gush 13:34 Telefona celular , Tiranë

Motorola okazion

100 EUR

03 Qer 13:21 Telefona celular , Durrës

OKAZION MOTOROLA X

50 LEK Çmimi me zbritje

03 Maj 20:22 Telefona celular , Vlorë

Motorola g7plus

150 EUR

03 Mar 19:43 Telefona celular , Tiranë

Motorola moto g

40 EUR Çmimi me zbritje

04 Jan 12:13 Telefona celular , Korçë

Moto G XT1039

90 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Motorola | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione