Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mobile Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Mobile | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:06 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Smart Watch.

3 400 LEK

Online
22 Pri 14:02 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Tiranë

Xiaomi mi 14 global 512gb.

600 EUR

I zënë
29 Shk 16:35 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

xiaomi note 11

120 EUR

04 Jan 21:48 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes iphone 13 128 giga Rose

400 EUR

31 Dhj 21:10 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet iphone 13pro 128gb

750 LEK

23 Nën 14:40 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

✅Telefon me butona te medhenj ✅

60 LEK

27 Sht 12:38 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nothing phone 1 n shitje

40 000 LEK

15 Gush 14:56 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Tiranë

Google pixel 7 pro

530 EUR

15 Gush 14:47 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Iphone 13 Pro Max

910 EUR

07 Korr 10:38 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

note 20 ultra

27 000 LEK

17 Qer 10:22 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Tiranë

iphone 11 pro max

05 Gush 10:53 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

iPhone 7 128

100 LEK

09 Qer 21:26 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Tiranë

Samsung A10s i Perdorur

65 LEK

09 Qer 21:17 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Tiranë

Samsung A10s i Perdorur

65 LEK

11 Maj 13:35 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

iphone 11

380 EUR

15 Mar 11:39 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Tiranë

Shitet Biznesi dyqan Celulare

5 000 EUR

19 Shk 11:23 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Dodge STK 5.000L

50 LEK

10 Shk 22:35 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten Pajisje Muzikore

31 Jan 04:17 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shkarko falas dhe mer para

100 EUR

26 Jan 20:10 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

oneplus 7 pro 5g 8/256 GB

400 EUR

26 Jan 20:10 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

oneplus 7 pro 5g 8/256 GB

400 EUR

11 Jan 19:13 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tripod me drite

45 000 LEK

15 Nën 23:06 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Elbasan

Samsung A20e

13 000 LEK

09 Nën 20:47 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Galaxy A12 -32GB

180 000 LEK

10 Sht 05:01 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Iphone 7 32Giga

130 LEK

12 Pri 22:04 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Telefona edhe ekrane+tablet

11 Pri 02:06 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

telefona edhe aksesore celularesh

200 LEK

10 Pri 20:04 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Pogradec

General mobile 5+

35 LEK

29 Jan 13:01 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Fier

Drone

23 Dhj 11:25 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Tiranë

Shitet samsung galaxy S8+

300 LEK

25 Qer 23:10 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Fier

__iphone SE__ SHUM PRAKTIK

8 000 LEK

24 Jan 12:33 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Telefon zyre

80 EUR

26 Qer 12:11 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Elbasan

Vr box

15 EUR

07 Maj 16:27 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Elbasan

Telefona te perdorur

40 120 EUR

06 Maj 21:02 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Elbasan

Telefona te perdorur

40 120 EUR

17 Dhj 12:47 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Fier

cigare elektronike

20 LEK

25 Tet 11:52 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet urgjent telefon echo max

80 EUR

22 Jan 20:27 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Durrës

shes telefon vodafon si i ri

35 LEK

22 Jan 11:46 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Lezhë

Celular

100 EUR

28 Nën 23:34 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

General Mobile 4G

10 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Nën 17:08 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Tiranë

GENERAL MOBILE 4G

90 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Tet 16:32 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Telefona from USA

13 Sht 19:07 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Elbasan

telefon

60 LEK

31 Korr 07:33 Telefona celular  ·  Mobile  ·  General Mobile  ·  Përmet

General Mobile 4G

120 LEK

23 Korr 17:14 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

iPhone

160 LEK

17 Korr 14:04 Telefona celular  ·  Mobile  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Tablet Mediacom

50 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Mobile | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione