Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura LG Të gjitha në Shqipëria

G Flex , 17
G Flex2 , 20
G Stylo , 4
G Vista , 2
G2 , 143
G3 , 318
G3 S , 14
G4 , 139
G5 , 75
G6 , 29
G7 ThinQ , 8
G8X ThinQ , 1
G-Flex , 2
G-Flex 2 , 2
K10 , 6
K4 , 7
K5 , 2
K8 , 13
K9 , 2
KP100 , 10
L Bello , 7
L40 , 5
Leon , 4
Model Tjeter , 100
Nexus 5 , 55
Nexus 5X , 6
Optimus G , 10
V10 , 52
V20 , 9
V30 , 5
X Screen , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | LG | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:47 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

LG K51S

30 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 13:38 Telefona celular  ·  LG  ·  G Stylo  ·  Korçë

LG stylo

50 LEK

Online
15 Pri 21:38 Telefona celular  ·  LG  ·  G6  ·  Tiranë

Lg g6 shitet

9 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Mar 17:09 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet LG K51 | Ekrani i demtuar |

2 000 LEK Çmimi me zbritje

26 Shk 20:18 Telefona celular  ·  LG  ·  G Flex2  ·  Tiranë

LG Flex 2

5 000 LEK

26 Shk 15:21 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

LG Nexus 5X

5 000 LEK

01 Dhj 09:33 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lg V60 uw

230 LEK Çmimi me zbritje

16 Tet 13:13 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lg wing

30 000 LEK

05 Tet 22:15 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet per arsye se ka pas tel me te mire

50 EUR

07 Pri 13:28 Telefona celular  ·  LG  ·  G Flex2  ·  Kavajë

Lg g flex2

50 LEK

31 Dhj 16:53 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet Telefon Lg 4g, madhesia 5,5 Durres

15 EUR

15 Dhj 09:45 Telefona celular  ·  LG  ·  V50 ThinQ 5G  ·  Durrës

LG V50 ThinQ 128/6 Okazion

15 000 LEK

12 Dhj 15:27 Telefona celular  ·  LG  ·  K4  ·  Durrës

LG K4 praktik ekonomik

3 500 LEK

10 Nën 21:10 Telefona celular  ·  LG  ·  Nexus 5  ·  Elbasan

LG NEXUS 5

45 EUR Çmimi me zbritje

31 Tet 19:36 Telefona celular  ·  LG  ·  K4  ·  Shkodër

Lg K40s, produkt vitrine

10 500 LEK

20 Tet 19:37 Telefona celular  ·  LG  ·  G Flex2  ·  Tiranë

Shitet

150 LEK

10 Sht 22:47 Telefona celular  ·  LG  ·  K8  ·  Tiranë

LG K8 4G

60 LEK

31 Mar 17:23 Telefona celular  ·  LG  ·  G7 ThinQ  ·  Durrës

Lg g7 4 64

60 LEK Çmimi me zbritje

24 Mar 21:30 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

oferte lg q7

9 900 LEK

05 Mar 18:29 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

okazion shiten tv lg 47 smart.

300 LEK

22 Jan 17:31 Telefona celular  ·  LG  ·  G7 ThinQ  ·  Durrës

Lg G7

85 EUR

04 Jan 13:30 Telefona celular  ·  LG  ·  G6  ·  Elbasan

OKAZION SHITET LG G6

110 EUR

18 Dhj 17:13 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

LG K42

135 EUR

17 Dhj 21:08 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes LG G4C

4 000 LEK

02 Dhj 13:09 Telefona celular  ·  LG  ·  G3  ·  Tiranë

2 telefona G3 njeri ne gjendje te mire pune!

8 500 LEK

15 Sht 00:27 Telefona celular  ·  LG  ·  G3  ·  Tiranë

Shitet Lg g3 32gb dhe 3gb ram.

23 000 LEK

24 Gush 13:15 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

LG V60 UW

450 EUR

19 Korr 23:45 Telefona celular  ·  LG  ·  G7 ThinQ  ·  Tiranë

shitet lg g7 thinQ

170 000 LEK

13 Korr 20:48 Telefona celular  ·  LG  ·  L Bello  ·  Tiranë

LG Bello 2

5 000 LEK

08 Qer 12:10 Telefona celular  ·  LG  ·  G3  ·  Tiranë

LG G3 Okazion

190 LEK

02 Qer 20:58 Telefona celular  ·  LG  ·  G6  ·  Shkodër

LG G6 32GB

13 000 LEK Çmimi me zbritje

24 Maj 19:52 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

okazion

40 EUR

23 Maj 16:51 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

okazion

40 EUR

19 Maj 11:00 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

LG V40,PA VALE

200 EUR

19 Maj 10:57 Telefona celular  ·  LG  ·  G7 ThinQ  ·  Tiranë

LG G7 PA VALE

120 EUR

14 Maj 12:09 Telefona celular  ·  LG  ·  V20  ·  Tiranë

Lg v20 4/64G

10 000 LEK

23 Pri 15:06 Telefona celular  ·  LG  ·  G5  ·  Tiranë

Okazion LG G5

50 EUR

22 Mar 17:25 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Celulare Samsung Nokia Ore Festina

1 EUR Çmimi me zbritje

20 Mar 19:00 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Nderrim ose shitet

200 EUR

20 Shk 16:58 Telefona celular  ·  LG  ·  G7 ThinQ  ·  Shkodër

Lg g7 thinQ, 4/64 si i ri

150 EUR

28 Jan 18:24 Telefona celular  ·  LG  ·  G7 ThinQ  ·  Durrës

Lg G7 Perfekt ( Mundesi nderrimi )

190 LEK Çmimi me zbritje

19 Jan 18:45 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Lg Telefon Celular

80 LEK

16 Jan 19:58 Telefona celular  ·  LG  ·  K9  ·  Lezhë

Shitet lg k9

60 LEK

21 Dhj 16:13 Telefona celular  ·  LG  ·  G3  ·  Tiranë

LG G3

40 LEK

02 Dhj 13:28 Telefona celular  ·  LG  ·  Nexus 5  ·  Elbasan

Lg nexus Google Ekran

3 500 LEK Çmimi me zbritje

29 Nën 10:28 Telefona celular  ·  LG  ·  G6  ·  Tiranë

Nderrohet LG G6 me iPhone 7 128gb

15 000 LEK

18 Nën 21:08 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Lg

60 LEK

18 Nën 11:29 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet LG V50 THIN Q ose ndrohet me samsung s10

450 000 LEK

25 Tet 21:31 Telefona celular  ·  LG  ·  V10  ·  Tiranë

Lg v10

70 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | LG | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione