Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lenovo Të gjitha në Shqipëria

A396 , 6
A399 , 9
A536 , 8
A606 , 9
A7000 , 8
A916 , 22
K3 Note , 23
K80 , 7
K900 , 4
Lenovo , 3
P780 , 4
S650 , 3
S660 , 2
S820 , 9
S850 , 4
S860 , 3
S90 , 36
S90-u , 9
S960 , 4
Vibe X2 , 2
Vibe Z2 , 9
Z5 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Lenovo | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Sht 19:41 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shes ose Nderroj Tablet Lenovo M10 me Celular

120 EUR

12 Korr 14:42 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo A806 Nr tel: +355 69 684 6171

25 EUR Çmimi me zbritje

31 Dhj 16:41 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  A916  ·  Durrës

Shitet Telefon Lenovo A916, madhesia 5,5 Durres.

20 EUR

15 Dhj 11:57 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  A396  ·  Durrës

Shitet tablet super ipaster iri

40 EUR

30 Gush 14:52 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Golden Warrior A8  ·  Tiranë

samsung s4

35 LEK

13 Shk 17:18 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Tiranë

telefon me dy karta

2 500 LEK

27 Dhj 21:19 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Tiranë

Shitet Lenovo M10 HD

200 EUR

07 Tet 15:51 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Berat

NDERROHET LAPTOPI

180 EUR

06 Tet 19:23 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Nderrohet Laptopi

180 EUR

05 Tet 11:48 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Nderrohet Laptopi Me Telefon

190 EUR

01 Tet 12:09 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Berat

NDERROHET LAPTOPI ME TELEFON

180 EUR

26 Sht 13:47 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Nderrohet Laptop Me Telefon

190 EUR

24 Sht 14:13 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Nderrohet Laptopi Me Ps3 ose telefon

190 EUR

23 Sht 12:54 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Berat

Nderrohet laptop Me PS3

150 EUR

08 Qer 12:10 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Vibe X2  ·  Tiranë

Lenovo x2

180 000 LEK

17 Pri 16:04 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KOMPJUTER

270 LEK

30 Sht 11:25 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion Shitet Tablet

200 EUR

05 Korr 19:21 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet doogee x90 per pjese

20 LEK

24 Qer 12:12 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  K80  ·  Tiranë

Lenovo

5 000 LEK

20 Qer 10:25 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet lenovo pad 6.9 inch

100 EUR

13 Maj 07:40 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tab Lenovo - lir/mir

9 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Pri 21:35 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Z5  ·  Tiranë

Shes Lenovo Z5 6 GB ram 64 ROM (2018)

18 000 LEK Çmimi me zbritje

26 Mar 21:50 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Laptopi Lenovo Thinkpad x240

08 Jan 15:15 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo Tab 2 A7-10F 40 Mij Lek

40 LEK

25 Dhj 13:37 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

OKAZION SHITET LENOVO P1 VIBE NE GJENDJE SUPER

90 EUR

16 Dhj 15:15 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo Tab3.7

15 000 LEK

31 Tet 18:13 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  A7000  ·  Durrës

Okazion lenovo

90 EUR

24 Tet 16:45 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Oukitel C17 Pro, Umidigi A5, LenovoK520.

150 LEK

12 Tet 09:39 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shes Lenovo Z5 6gb ram 64 gb rom

17 000 LEK

19 Sht 08:20 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  A7000  ·  Tiranë

Tablet lenovo me sim kart

85 EUR

06 Sht 14:06 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo zuk edge 4GB ram .64GB rom. Shitet

240 EUR Çmimi me zbritje

25 Gush 21:58 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Lempo lem5

135 EUR

20 Korr 23:04 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo p2 snapdragon 4 ram 32 gb 3 dit baterin 5.5

175 EUR

20 Qer 14:05 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  A7000  ·  Tiranë

Lenovo A 7000 /K3 note

100 EUR

19 Maj 12:19 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  A7000  ·  Lushnjë

Lenovo A7000.Parametrat i keni ke fotot 70 mij lek

70 LEK

25 Pri 11:57 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Super cel origjinal 3 gb ram 32 gb memorie 8 core

150 LEK

17 Mar 16:44 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  K3 Note  ·  Tiranë

Lenovo K3 Note

50 LEK Çmimi me zbritje

23 Dhj 17:42 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Vibe X S960  ·  Pogradec

Shes lenovo vibe x s960

100 LEK

10 Dhj 17:26 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shes lenovo z2 32gb

70 LEK

24 Nën 20:26 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Vibe X S960  ·  Tiranë

okazionnnn lenova x viber

49 EUR

12 Nën 20:44 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet super telefon Lenovo VIBE P1

7 500 LEK

12 Nën 20:44 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Per arsye mosperdorimi

80 000 LEK

11 Nën 13:42 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Lenovo TB3-710F

50 EUR Çmimi me zbritje

08 Nën 23:12 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Super Telefon Lenovo VIBE P1

9 000 LEK

31 Tet 08:51 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Vibe Z2  ·  Durrës

Lenovo z2 pro 32gb

70 EUR Çmimi me zbritje

31 Tet 08:51 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Vibe Z2  ·  Durrës

Lenovo Z2 pro

90 LEK Çmimi me zbritje

30 Tet 16:18 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Vibe Z2  ·  Tiranë

OKAZION

90 LEK

26 Tet 10:43 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Vibe Z2  ·  Durrës

Nderrohet 3gb ram 32 gb

110 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Lenovo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione