Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura i-mobile Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | i-mobile | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Shk 16:54 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Iphone XS Max

24 000 LEK

08 Shk 13:18 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Iphone SE2

12 000 LEK

08 Shk 13:08 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Iphone 11

24 000 LEK

08 Shk 13:01 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Iphone XS

15 000 LEK

06 Jan 04:38 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model tjeter  ·  Fier

Shitet IPhone 12 Pro i bllokuar

150 EUR

05 Jan 22:52 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet IPhone 12 Pro i bllokuar

150 EUR

04 Sht 14:50 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Iphone 7

80 LEK

17 Gush 21:51 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Samsung-A20e

110 LEK

16 Gush 14:25 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Iphone 7

90 LEK

13 Maj 15:08 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Iphone Xs Max 8/10

35 000 LEK

19 Shk 18:47 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet iPhone 8

40 000 LEK

02 Shk 03:59 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Realme GT 5g

400 EUR

04 Tet 15:09 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Iphone 7 plus 32 GB

170 EUR

28 Sht 12:46 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model tjeter  ·  Durrës

iphone 8 plus 256 gb

220 EUR

14 Gush 13:19 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet IPhone X

270 EUR

29 Pri 19:59 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model tjeter  ·  Tepelenë

hshshhshs

999 EUR

19 Sht 10:31 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 6s  ·  Durrës

iphone ne shitje me cmime okazion

111 EUR

19 Sht 10:30 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 7  ·  Durrës

iPhone 7

340 EUR

18 Pri 17:04 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 5s  ·  Korçë

Iphone 5s gold

120 LEK

11 Pri 13:32 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 6  ·  Durrës

iphon 6

200 LEK

15 Mar 23:04 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 6s  ·  Tiranë

Shitet iphone 6s 330 mij lek.

33 000 LEK

23 Korr 17:06 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 5s  ·  Tiranë

iPhone 5s

175 LEK

22 Maj 20:27 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 6s  ·  Elbasan

Iphone6s

50 EUR

31 Dhj 13:33 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  General Mobile  ·  Tiranë

General Mobile

15 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | i-mobile | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione