Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC Të gjitha në Shqipëria

10 , 47
A9 , 12
Desire 510 , 16
Desire V , 3
First , 6
Homtom , 1
Legend , 1
One , 22
One (M7) , 198
One (M8) , 259
One A9 , 1
One E9+ , 7
One M9 , 132
One M9+ , 7
One mini , 9
One S , 6
One S9 , 2
One X , 15
Sensation , 9
U Play , 5
U11 , 5
U12+ , 2
Wildfire , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HTC | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Maj 13:10 Telefona celular  ·  HTC  ·  One mini  ·  Durrës

Shitet HTC 10 - 32 GB

50 LEK

14 Maj 08:55 Telefona celular  ·  HTC  ·  One S  ·  Elbasan

Htc one s

1 EUR

22 Pri 17:34 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Delvinë

HTC U23 Pro 5G

350 EUR

25 Jan 08:35 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Tiranë

HTC ONE 7 / Wiko dual sim

45 EUR

18 Gush 13:13 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Tiranë

Samsung A 50

90 EUR

29 Korr 17:46 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Tiranë

Shes iphone 12

400 LEK

20 Pri 12:55 Telefona celular  ·  HTC  ·  Legend  ·  Tiranë

HTC Legend

50 EUR

02 Pri 11:07 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Tiranë

Thithese lageshtire

350 EUR

30 Jan 17:52 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Tiranë

12 PRO MAX

600 EUR

10 Dhj 21:51 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Tiranë

Okazion iphone x

250 LEK

23 Nën 13:44 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Tiranë

smart watch 4, 44mm

1 EUR

27 Pri 10:51 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M8)  ·  Tiranë

Okazion HTC ONE M8 45€

45 EUR

27 Pri 01:09 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M8)  ·  Tiranë

Htc one m8 Okazion 45€

45 EUR

17 Shk 13:40 Telefona celular  ·  HTC  ·  One S  ·  Durrës

Htc one s me whatsapp super

15 LEK Çmimi me zbritje

16 Nën 11:13 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Pogradec

Celular. Muzik, fshese me ajer

10 Nën 09:46 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M8)  ·  Tiranë

Htc one m8

65 LEK

12 Tet 11:22 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Korçë

Okazion

02 Maj 01:47 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Tiranë

Shitet dy instagrame nje 14.8k dhe nje 9k

400 EUR

23 Pri 08:33 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Tiranë

Iphon x

320 EUR

08 Pri 18:14 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Tiranë

Iphone X 10/10

350 EUR

29 Nën 16:58 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Tiranë

HTC One M7

40 EUR

24 Nën 17:17 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Tiranë

HTC ONE M7

40 EUR

28 Gush 08:54 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Tiranë

HTC

35 000 LEK

27 Korr 13:36 Telefona celular  ·  HTC  ·  One M9+  ·  Tiranë

Shitet

15 Korr 19:55 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Vlorë

shesim telefona celular

24 Qer 16:32 Telefona celular  ·  HTC  ·  First  ·  Lushnjë

telefon

30 EUR

18 Qer 17:03 Telefona celular  ·  HTC  ·  One mini  ·  Tiranë

Shitet htc origjinal europian

55 LEK

14 Qer 14:45 Telefona celular  ·  HTC  ·  U11  ·  Durrës

shitet htc u11

260 000 LEK

11 Qer 18:34 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Tiranë

Instagram ne shitje.

50 EUR

26 Maj 12:34 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Shkodër

SHES ose NDERROJ SAMSUNG S10 +

500 EUR

26 Shk 15:09 Telefona celular  ·  HTC  ·  Sensation  ·  Durrës

HTC home sense

3 000 LEK

13 Shk 10:37 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Tiranë

shitet

11 500 LEK Çmimi me zbritje

16 Jan 14:08 Telefona celular  ·  HTC  ·  One M9  ·  Librazhd

Htc one m9

80 LEK Çmimi me zbritje

13 Jan 09:36 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Tiranë

Lemado s2 fitness

2 000 LEK

08 Jan 02:23 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Tiranë

Call of duty infinite warfare

3 000 LEK

19 Dhj 21:15 Telefona celular  ·  HTC  ·  U12+  ·  Tiranë

Htc gjendja 10/10

380 EUR

03 Dhj 12:46 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M8)  ·  Tiranë

HTC M8

70 EUR Çmimi me zbritje

03 Dhj 11:17 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Fier

Samsung s10+

150 EUR

10 Tet 11:05 Dyqan Telefona celular  ·  HTC  ·  One S9  ·  Tiranë

HTC ONE S9 Porosit tani

28 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
10 Tet 11:05 Dyqan Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Tiranë

HTC 10

28 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
21 Sht 10:43 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Berat

Shitet HTC ONE M7 32/2 GB

55 LEK

07 Sht 11:03 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Elbasan

kerkoj iphone 7 ose 7+

200 LEK

06 Sht 22:44 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Elbasan

blej iphone 7

200 LEK

02 Sht 13:29 Telefona celular  ·  HTC  ·  U12+  ·  Durrës

HTC U 12+

85 000 LEK

26 Gush 18:30 Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Tiranë

Sony MDR-XB950BT Bluetooth Wireless Extra Bass

4 500 LEK

31 Korr 20:09 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M8)  ·  Vlorë

Shes telefon HTC M8

80 LEK

25 Korr 12:12 Telefona celular  ·  HTC  ·  One M9  ·  Durrës

Htc one m 9

100 LEK

18 Korr 18:38 Telefona celular  ·  HTC  ·  One M9  ·  Durrës

Htc One M9 - OKAZION !

18 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HTC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione