Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HP Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HP | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Korr 21:46 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Printer hp

13 Nën 01:16 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tablet Hp G2

160 EUR

07 Nën 17:43 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Laptop

8 000 LEK

07 Pri 21:04 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

HP PRODESK G4 I5 GEN8

200 EUR

07 Pri 21:04 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

HP PRODESK G4 I5 GEN8

200 EUR

17 Gush 17:30 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Iphone xs 64 GB

300 EUR

24 Qer 18:05 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

iphone 7plus

07 Qer 20:50 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

iphone 7+ 32GB

07 Qer 20:42 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

iphone 7+ 32GB

150 000 LEK

04 Qer 10:42 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

iphone 7 plus

145 EUR

04 Qer 10:22 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

iphone 6-64GB

65 EUR

11 Pri 13:11 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Kapak mbrapa per iphone x max

60 EUR

23 Mar 09:24 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

laptop

70 EUR

31 Jan 01:16 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

.BOJRA PRINTER DHE SERVIS FOTOKOPIE

150 EUR

29 Nën 22:58 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Laptop HP 17” inch

189 EUR

06 Korr 18:38 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Karikues Laptopi 18V HP

1 500 LEK

30 Pri 01:53 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Skrapar

Tv lg 43 polsh

50 000 LEK

12 Dhj 20:53 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Hp slate 10 plus

110 EUR

29 Nën 08:06 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

shitet laptopi HP

28 000 LEK

31 Maj 17:40 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop HP i5 i sjelle nga Gjermania 270 eur

270 EUR

11 Mar 08:43 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

quad core 9550 4 gb ram quadro 3600 pci

10 Jan 15:25 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion! Celular tablet dhe ekran laptopi hp

50 LEK

17 Nën 14:02 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Hp

50 EUR

26 Tet 20:12 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Arsyeee mosperdorimi

60 LEK

21 Tet 19:47 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Hp

200 EUR

10 Shk 18:58 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

kompjuter laptop

20 000 LEK

16 Dhj 21:59 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Hp I 2017 shitet

160 LEK

14 Gush 17:40 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

cmimi i diskutueshem

01 Gush 19:24 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

hp 250 g3. pothuajse i ri

23 000 LEK

14 Korr 17:31 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop HP 255 G3 (i ri

280 EUR

27 Qer 18:09 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop HP

33 000 LEK

11 Maj 18:10 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION��Laptop HP, pothuajse I ri��

34 000 LEK

28 Pri 20:53 Telefona celular  ·  HP  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop HP pavilion dv6��33000 lekë✔️����

33 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HP | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione