Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Iphone - Telefona celular Të gjitha në Fier

Samsung , 61
Lenovo , 5
Huawei , 4
Sony , 4
Nokia , 3
HTC , 2
i-mobile , 1
LG , 1
Mobile , 1
Vodafone , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Iphone,kategori Telefona celular,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Iphone Të gjitha | Telefona celular | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Maj 10:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Fier

Iphone 8+ 256GB

230 EUR Çmimi me zbritje

30 Pri 20:35 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Fier

Shitet iphone 11

250 LEK

18 Pri 03:22 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Fier

Okazion iphone 11 pro

270 EUR

01 Pri 19:49 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Huawei  ·  Fier

iphone 12

200 LEK

23 Mar 17:06 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Fier

iPhone 11 64GB

200 LEK

12 Mar 16:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Fier

Iphone 12 - 270 Euro

270 EUR

26 Shk 23:56 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Fier

Iphone

100 EUR Çmimi me zbritje

03 Shk 16:49 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Fier

Shitet Iphone12

420 EUR Çmimi me zbritje

06 Jan 04:38 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model tjeter  ·  Fier

Shitet IPhone 12 Pro i bllokuar

150 EUR

16 Dhj 14:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Fier

IPHONE 13 PRO MAX

400 EUR

04 Dhj 11:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Fier

Iphone 15Pro Max & 14Pro MAx

999 EUR

01 Dhj 11:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Fier

Iphone 13pro max…

29 Nën 17:22 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15 pro max  ·  Fier

Iphone 15 pro max 512 gb i ri

1 395 EUR

29 Nën 12:17 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

iPhone XS Max

250 LEK

20 Nën 09:35 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Iphone 7+

160 EUR

05 Nën 22:26 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Fier

Iphone 11 Pro Super Gjendje

300 LEK

18 Tet 20:14 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone SE  ·  Fier

Iphone SE 2020 + S10e 128gb

320 LEK

11 Tet 13:22 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Fier

Iphone 11

340 LEK

11 Tet 13:20 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Fier

Iphone 11Pro

420 LEK

11 Tet 13:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Fier

Iphone 12Pro

540 LEK

11 Tet 13:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Fier

Iphone 12Pro

560 LEK

11 Tet 13:10 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Fier

Iphone 12Pro Max

700 LEK

11 Tet 13:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Fier

Iphone 13Pro

750 LEK

11 Tet 12:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Fier

Iphone 13Pro Max

840 LEK

11 Tet 10:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Fier

iPhone 11 64GB

290 LEK

06 Tet 20:32 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Fier

iphone 11

300 EUR

12 Sht 20:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Fier

Iphone 12 - 128GB

250 LEK

07 Sht 20:46 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Fier

Iphone 13 ne shitje Gjendja 10/10

650 000 LEK

03 Sht 01:36 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Fier

Bokse origjinale Iphone 8+

1 500 LEK

26 Gush 12:53 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Fier

iphone 8 plus

180 LEK

18 Gush 20:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Fier

Okazion Iphone 13

68 000 LEK

17 Gush 11:10 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Fier

iPhone XS & 11 pro

02 Gush 12:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Fier

Shitet iphone 11 Pro

300 LEK

28 Korr 13:08 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Fier

iPhone 11

120 EUR Çmimi me zbritje

20 Korr 12:05 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Fier

iPhone 11

180 EUR

17 Korr 16:08 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Fier

Iphone x

160 LEK

08 Korr 16:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Fier

Iphone 11-128 giga

220 LEK

07 Korr 00:52 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Fier

Iphone x ,64 gb

200 EUR

07 Korr 00:49 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Fier

iphone xs,512 gb

200 EUR

16 Qer 06:05 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Fier

iPhone 12 pro

340 LEK

24 Maj 04:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Fier

Shitet

23 Maj 05:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Fier

iPhone 11

320 LEK

18 Maj 17:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Fier

iPhone 11

1 LEK

12 Maj 03:28 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Fier

iPhone xs

220 LEK

20 Pri 15:52 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Fier

Shiten telefona

450 EUR

17 Pri 17:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Fier

iphone 11 pro max

399 EUR

17 Pri 17:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Fier

iphone 11 pro max

399 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Iphone | Të gjitha | Telefona celular | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Iphone në kategorinë Telefona celular | Samsung | C 32 AMG
  • iphone në kategorinë Telefona celular
  • Iphone në kategorinë All Category
  • Iphone në kategorinë Elektronika
  • Iphone në kategorinë Telefona celular | Acer
  • Iphone X në kategorinë All Category
  • iphone në kategorinë Telefona celular | Huawei
  • Iphone x në kategorinë Telefona celular
  • Iphone në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • IPHONE X në kategorinë Telefona celular | Samsung

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione