Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nokia - Telefona celular Të gjitha në Elbasan

Nokia , 109
Samsung , 12
Alcatel , 2
HTC , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nokia,kategori Telefona celular,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nokia Të gjitha | Telefona celular | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:13 Telefona celular  ·  Nokia  ·  100  ·  Elbasan

Nokia 100

1 EUR

Dje 20:09 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung sgh-x210

1 EUR

Dje 16:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

Dje 13:58 Telefona celular  ·  HTC  ·  One S  ·  Elbasan

Htc one s

1 EUR

Dje 07:03 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Power Bank

1 EUR

21 Pri 08:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Power bank

1 EUR

17 Pri 10:01 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 123

1 EUR

16 Pri 07:26 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung sgh-c270

1 EUR

15 Pri 22:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung gt-e1230

1 EUR

10 Pri 06:57 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Console Game

1 EUR

08 Pri 17:32 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia N8

50 EUR

08 Pri 17:31 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 5210

1 EUR

08 Pri 17:31 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 8110

7 000 LEK

08 Pri 07:07 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Alcatel

1 EUR

27 Mar 19:46 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 8.1 4/64Gb

6 000 LEK

27 Tet 12:32 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sonyericsson

1 EUR

10 Sht 18:41 Telefona celular  ·  Nokia  ·  1100  ·  Elbasan

Nokia 1100

28 Gush 14:58 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6700  ·  Elbasan

Nokia 6210

1 EUR

28 Gush 14:57 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia

1 EUR

06 Gush 09:57 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia x3

1 EUR

12 Korr 16:01 Telefona celular  ·  Nokia  ·  3310  ·  Elbasan

Nokia 3310

1 EUR

11 Korr 07:23 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung gt-e1150

1 EUR

06 Korr 10:02 Telefona celular  ·  Nokia  ·  105  ·  Elbasan

Nokia

1 EUR

06 Korr 09:28 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia

1 EUR

06 Korr 09:16 Telefona celular  ·  Nokia  ·  105  ·  Elbasan

Nokia

1 EUR

06 Korr 08:51 Telefona celular  ·  Nokia  ·  2700 classic  ·  Elbasan

Nokia

1 EUR

06 Korr 08:48 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia asha 306

1 EUR

06 Korr 08:11 Telefona celular  ·  Nokia  ·  1100  ·  Elbasan

Nokia

1 EUR

18 Qer 16:57 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia

1 EUR

03 Qer 19:24 Telefona celular  ·  Nokia  ·  3310  ·  Elbasan

Shitet Nokia 3310

70 LEK

10 Maj 07:40 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung gt-e1050

1 EUR

16 Mar 11:11 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6500 classic  ·  Elbasan

Nokia 6500s-1

1 EUR

05 Mar 09:20 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia

1 EUR

19 Shk 13:14 Telefona celular  ·  Nokia  ·  8800 Sirocco  ·  Elbasan

Shitet Nokia Banana

70 LEK

19 Shk 13:13 Telefona celular  ·  Nokia  ·  8800 Sirocco  ·  Elbasan

Shitet Nokia 8800 Sirocco

150 EUR

01 Shk 16:31 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung

1 EUR

11 Jan 18:18 Telefona celular  ·  Nokia  ·  1100  ·  Elbasan

Nokia 1100

1 EUR

22 Tet 23:32 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia

1 EUR

26 Sht 15:28 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

NOKIA 8800 SAPHIRE ARTE ORGJINAL

200 EUR

11 Sht 09:18 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia

1 EUR

05 Sht 11:50 Telefona celular  ·  Nokia  ·  8800 Sirocco  ·  Elbasan

NOKIA 8800 SAPHIRE ARTE ORGJINAL

380 EUR

19 Gush 14:04 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia

1 EUR

12 Korr 15:11 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia

1 EUR

12 Korr 15:11 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia me kapak

1 EUR

03 Korr 11:34 Telefona celular  ·  Nokia  ·  8310  ·  Elbasan

Nokia

1 EUR

03 Korr 11:28 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Elbasan

Nokia

1 EUR

04 Qer 21:10 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia

1 EUR

16 Maj 07:49 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia

1 EUR

13 Maj 18:06 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Elbasan

Nokia biznes

1 EUR

08 Maj 07:44 Telefona celular  ·  Nokia  ·  8800 Sirocco  ·  Elbasan

Nokia 8800

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nokia | Të gjitha | Telefona celular | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Nokia në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone 4
  • Nokia në kategorinë Telefona celular | Motorola
  • nokia në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • Nokia në kategorinë Telefona celular
  • Nokia në kategorinë Telefona celular | Nokia
  • Nokia në kategorinë Elektronika
  • Nokia në kategorinë Telefona celular | Nokia
  • NOKIA në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • Nokia në kategorinë Telefona celular | Markë tjetër
  • nokia në kategorinë Telefona celular | Samsung | Galaxy A3

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione