Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BlackBerry Të gjitha në Shqipëria

Bold 9700 , 21
Bold 9720 , 13
Bold 9780 , 9
Bold 9790 , 9
Bold 9930 , 4
Classic , 79
Curve 8520 , 14
Curve 9220 , 19
Curve 9320 , 40
Curve 9360 , 13
DTEK50 , 5
DTEK60 , 3
KEY2 , 13
KEYone , 34
Leap , 7
Motion , 7
Passport , 174
Priv , 40
Q10 , 101
Q20 , 4
Q5 , 14
Torch , 6
Z10 , 142
Z3 , 4
Z30 , 35

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | BlackBerry | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Pri 14:01 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEY2  ·  Durrës

Blackberry Key 2 ( 068 44 24 240 )

550 EUR

10 Pri 17:26 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEY2  ·  Durrës

Blakckberry Key 2

550 EUR

10 Pri 09:59 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Bold 9700  ·  Tiranë

Blackberry si i ri

40 LEK

02 Pri 19:48 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Q10  ·  Tiranë

Blackberry i bllokuar

20 LEK Çmimi me zbritje

22 Mar 20:16 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Motion  ·  Shkodër

Telefon,Celular Blacberry

70 EUR

06 Mar 10:54 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Curve 9320  ·  Tiranë

✅Blackberry 9320 i ri ne kuti✅

40 EUR Çmimi me zbritje

24 Nën 21:24 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Curve 9320  ·  Tiranë

Shitet blackberry 9320 i ri ne kuti

50 EUR

03 Nën 05:43 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Tiranë

Blackberry

60 EUR

30 Tet 14:24 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Curve 9220  ·  Shkodër

Okazionnnn

500 LEK

28 Tet 16:11 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Motion  ·  Tiranë

shitet Blackberry classic sqc100-1

70 LEK

09 Tet 16:26 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Curve 9320  ·  Shkodër

Blackberry

1 000 LEK

09 Tet 12:21 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Curve 9320  ·  Shkodër

Blackberry

1 000 LEK

30 Sht 17:55 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Curve 9320  ·  Shkodër

Blackberry

1 500 LEK Çmimi me zbritje

15 Sht 14:46 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Bold Touch 9900  ·  Durrës

Blackberry 9900 Bold Touch

55 EUR

24 Gush 11:28 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Shkodër

Blackberry passport

60 EUR Çmimi me zbritje

23 Gush 17:31 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Q10  ·  Tiranë

Shitet Blackberry

40 EUR

17 Gush 23:45 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Curve 9320  ·  Tiranë

Shitet Black Berry Nuk Pergjohet

500 EUR

28 Qer 21:46 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Durrës

Super telefon Unihertz titan si blackberry pasport android

600 EUR

24 Pri 10:36 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Z10  ·  Vlorë

Blackberry

550 EUR

27 Shk 15:58 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEYone  ·  Tiranë

Shitet blackberry keyone

100 LEK

27 Shk 14:43 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEYone  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet blakberry keyone

60 LEK

27 Shk 14:36 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEYone  ·  Durrës

Shitet nderrohet blackberry keone

60 LEK

07 Shk 21:12 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEYone  ·  Durrës

Shitet ose nderrohet blackberry kayuan

120 LEK

07 Shk 21:04 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEYone  ·  Tiranë

Shes nderroj blackberry kaeyone

120 LEK

03 Shk 18:52 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEY2  ·  Tiranë

Okazion

90 EUR

24 Jan 14:05 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEYone  ·  Durrës

Shitet ose nderrohet blackberry kaeyuan

120 LEK

22 Jan 13:28 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEYone  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet iphone 7

110 LEK

22 Jan 10:18 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEYone  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet blackberry kayone

120 LEK

19 Jan 18:39 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEYone  ·  Elbasan

Shitet blackberry key one 120 euro

120 EUR

06 Jan 00:51 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEYone  ·  Elbasan

Shitet blackberry Key one 120 euro.

120 EUR

10 Dhj 13:20 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEYone  ·  Elbasan

BLACKBERRY KEYONE 3-32GB

180 EUR

19 Nën 14:35 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Curve 9320  ·  Tiranë

CELULAR Blackberry Curve 9320

3 500 LEK Çmimi me zbritje

05 Tet 08:43 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Q10  ·  Durrës

Business cell ...

150 EUR

19 Gush 20:44 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Q10  ·  Tiranë

Shitet blackberry ose nderrohet me iphon6/6s

70 EUR

18 Korr 13:17 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Bold 9700  ·  Durrës

shes. blackberry bold. 30€

30 EUR

28 Qer 16:44 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Z30  ·  Tiranë

Shitet modeli z30 16gb

100 EUR

13 Qer 20:56 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Z30  ·  Tiranë

okazion!

30 EUR

25 Maj 16:05 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEYone  ·  Elbasan

BLACKBERRY KEYONE 32/3

150 EUR

04 Maj 18:13 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Bold Touch 9900  ·  Tiranë

blackberry 9900

30 LEK Çmimi me zbritje

03 Maj 18:28 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Motion  ·  Tiranë

Blackberry okazion!

30 LEK

02 Maj 15:28 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Motion  ·  Tiranë

Blackbarry me tach

50 LEK

30 Pri 22:28 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Bold Touch 9900  ·  Tiranë

Blackberry okazion

29 Mar 11:45 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEY2  ·  Tiranë

Shitet Blackberry KEY2

150 EUR

11 Mar 21:56 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEY2  ·  Tiranë

KEY 2

130 EUR

11 Mar 13:56 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEY2  ·  Tiranë

KEY 2

130 EUR

09 Mar 10:03 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEY2  ·  Tiranë

KEY 2

150 EUR

21 Dhj 08:27 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEYone  ·  Tiranë

Blackberry key2

1 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | BlackBerry | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione