Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Asus Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Asus | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:26 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion 650 euro Asus Zenfone 10 Version Europian

650 EUR

Sot 09:17 Telefona celular  ·  Asus  ·  Rog Phone 6  ·  Tiranë

Asus Rog Phone 6 12/256GB

549 EUR

Online
Sot 09:16 Telefona celular  ·  Asus  ·  Rog Phone 6  ·  Tiranë

Shes CODM

Online
16 Mar 18:39 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Rog Phone 8 PRO 1tb 24g ram PUBG MOBILE edition

2 500 EUR

04 Jan 20:19 Telefona celular  ·  Asus  ·  Rog Phone 6  ·  Tiranë

xiaomi m365 essential

28 Dhj 16:17 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Tablet Asus ZenPad 10

15 LEK

21 Dhj 12:02 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 6  ·  Tiranë

Asus zefone 6.8/256 shitet/nderrohet

13 000 LEK

22 Nën 05:16 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop me tach

300 EUR

12 Nën 13:26 Telefona celular  ·  Asus  ·  ZenFone 7 Pro  ·  Tiranë

Shes nje phonepad assus 7_ta

9 000 LEK

27 Sht 19:50 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Tablet Asus ZenPad 10

119 EUR

27 Gush 22:13 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Asus Zenfone 9

399 EUR

31 Maj 13:18 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Has

Asus Rog Gaming Phone 2 16GB Ram/512GB

450 EUR

02 Dhj 20:26 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

rog phone 6 ultimate

1 550 EUR

29 Sht 15:19 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 2  ·  Tiranë

iphone 7

02 Korr 11:16 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Telefon Asus Zenfone GO

29 EUR

01 Korr 08:41 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Telefon Asus Zenfone GO

29 EUR

29 Gush 08:36 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 5  ·  Tiranë

Shes Asus zenfone 5 (Gjendja 9/10)

5 000 LEK

15 Korr 10:21 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet tableti Asus per 30mij lek

30 LEK

15 Korr 10:21 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Shitet Asus Memo Pad 7

30 LEK Çmimi me zbritje

21 Mar 20:00 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Shitet per arsyeje mos perdorimi

2 000 EUR

09 Mar 16:32 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Shitet tableti Asus

8 000 LEK

04 Mar 10:05 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Asus 30 mij lek

30 LEK

04 Mar 10:04 Telefona celular  ·  Asus  ·  Pegasus  ·  Durrës

shitet kamer vrojtimi

50 EUR

06 Shk 01:03 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 2  ·  Tiranë

Telefona

150 LEK

05 Shk 16:16 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Iphone xsmax

550 EUR

07 Dhj 15:58 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Okazion realmi 5i ofert vetem per disa dit

200 EUR

18 Qer 19:16 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 2  ·  Delvinë

Shes per arsye mospordorimi

30 LEK

02 Qer 09:37 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Asus Zenfone 3 Max

80 LEK Çmimi me zbritje

27 Pri 23:11 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tablet ASUS

5 000 LEK

09 Mar 09:04 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 5  ·  Tiranë

Shitet Asus Zenfone 5

10 000 LEK

22 Jan 16:52 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ASUS ZenFone 5Z

486 EUR

08 Jan 16:34 Telefona celular  ·  Asus  ·  Pegasus  ·  Tiranë

Telefona bateri fisha

80 EUR

13 Dhj 22:06 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

DOOGEE X11

11 000 LEK

25 Gush 16:50 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Asus Zenfone Max Pro I Pahapur.

20 000 LEK

29 Korr 19:17 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Berat

shitet asus

11 500 LEK Çmimi me zbritje

16 Korr 16:44 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 5  ·  Tiranë

Shitet Asus Zenfone 5

12 000 LEK

09 Pri 18:19 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Asus

12 000 LEK

15 Mar 17:40 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Asus

11 000 LEK

11 Mar 18:38 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tablet Nexus 7 32 GB

7 000 LEK

20 Nën 14:14 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Berat

shitet

12 000 LEK

06 Nën 21:32 Telefona celular  ·  Asus  ·  Pegasus  ·  Fier

case

1 000 LEK

19 Tet 00:03 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 5  ·  Vlorë

Asus zenfone 5 i përdorur

10 000 LEK

01 Tet 15:41 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Asus zen Pad 10"

13 500 LEK Çmimi me zbritje

05 Qer 00:27 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kerkoshe telefonin si ky ne foto modeli ASUS P750

100 EUR

08 Maj 21:17 Telefona celular  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Mundesi nderrimi

115 LEK Çmimi me zbritje

24 Pri 19:06 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 2  ·  Tiranë

Okazion! Asus ZenFone 2 per shitje

12 000 LEK

26 Mar 18:33 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 2  ·  Tiranë

Zenfone Go

120 EUR

Online
04 Shk 20:09 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 2  ·  Vlorë

Shitet Asus Zenfone Max okazion!!!

83 EUR

02 Shk 01:15 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 2  ·  Shkodër

Shitet Asus

150 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Asus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione