Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) iPhone 12 Pro Max Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 12 Pro Max | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

12pro max gjendje shume e mire

380 LEK

Dje 14:33 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

JBL TUNE 510/BT TE REJA NE KUTI

5 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 09:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Korçë

Iphone 12 Pro Max

380 LEK

14 Qer 16:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Kukës

Shitet Iphone 12 Pro Max

220 LEK

08 Qer 18:06 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Okazion 470 euro 10/10

470 EUR

05 Qer 18:46 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

\\\ 12Pro Max 128Gb ///

1 LEK

03 Qer 21:08 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

12 pro max

370 LEK

02 Qer 14:31 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Fier

SHITET IPHONE 12 PRO MAX

390 LEK

30 Maj 14:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

iPhone 12 Pro Max

440 EUR

30 Maj 11:54 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 12 Pro Max Per Pjese (me icloud)

1 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 05:59 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

12Promax

450 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 18:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 12 pro max

42 000 LEK

13 Maj 21:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 12 pro max 256 gb

460 LEK

08 Maj 20:51 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

SHITUR

04 Maj 20:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

iPhone 12 Pro Max

430 EUR

03 Maj 19:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 12 pro max

350 EUR

02 Maj 10:59 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

iPhone 12 Pro Max 256GB

530 EUR

30 Pri 18:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

iphone 12 Pro Max

490 EUR

26 Pri 12:05 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Durrës

iPhone

430 EUR

25 Pri 17:53 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

IPHONE 12 PRO MAX 256GB

380 LEK

21 Pri 15:50 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Ekran 12 pro max 100% org

140 EUR

10 Pri 19:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Shitet 12 pro max

389 LEK

09 Pri 23:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

iPhone 12 Pro Max GJENDJE E SHKELQYER

439 EUR

09 Pri 18:08 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Vlorë

Iphone 12 Pro Max Gold

520 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
05 Pri 20:21 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

12 Pro Max ne shitje

430 EUR

05 Pri 18:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Shkodër

Iphone 12 ProMax

460 EUR Çmimi me zbritje

05 Pri 08:36 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Apple , IoS

530 EUR

04 Pri 15:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 12 Pro Max

50 000 LEK

30 Mar 17:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Vlorë

Iphone 12 pro max 10/10

399 EUR Çmimi me zbritje

30 Mar 07:59 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

IPhone 12 dhe 11 pro max nga Usa

220 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 12 Pro Max | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione