Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Acer Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Acer | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Mar 15:19 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Android Tv & Game Stick

49 EUR

14 Jan 16:36 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Multimeter

5 000 LEK

02 Jan 15:12 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Pixel 6 pro

200 LEK

26 Gush 20:21 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Tablete

50 EUR

13 Korr 23:12 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Stabilizues Kamere per telefona

100 LEK

01 Korr 01:38 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skuter elektrik

250 LEK

12 Pri 17:45 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

RRIT AUDIENCEN ME NE 043/776/078

18 Shk 12:48 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Telefon xiaomi poco f3

270 EUR

17 Dhj 20:25 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Oculus Go VR headset

180 EUR

26 Nën 23:01 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

Testing

20 Nën 02:06 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Berat

telefon

1 LEK

23 Qer 05:27 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Frigorifer me dy kate

25 000 LEK

23 Qer 01:33 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet

250 EUR

02 Mar 17:03 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Metal dedektor makro

3 200 EUR

31 Tet 19:49 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tiktok

800 EUR

15 Tet 17:41 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet iphon12 pro max

140 LEK

24 Shk 00:13 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Phone

999 EUR

17 Shk 15:17 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Drone

120 LEK

10 Dhj 15:26 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet shisha origjinale

150 LEK

08 Dhj 11:15 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet berzylyk dolce gabbana shum i vecant

3 500 LEK

29 Nën 12:31 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Kucovë

Kase Fiskale

250 EUR

29 Nën 12:31 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Kucovë

Kase Fiskale

250 LEK

07 Maj 12:27 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet marsup FERRARI

150 EUR

29 Jan 11:20 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Acer

6 000 LEK

16 Nën 13:57 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Black berry

50 EUR

09 Nën 18:59 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Kucovë

Acer liqued zest+

8 000 LEK

03 Nën 18:49 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Cigaren elektronike

5 000 LEK

07 Korr 00:24 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet me nje cmim shume te ulet

12 000 LEK

14 Maj 16:12 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

samsung j 1 ( iphon 4 ( samsung

100 LEK

29 Jan 18:37 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet

40 LEK

17 Nën 23:13 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Berat

My tv Shqip tv

31 Tet 18:09 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Acer Videoprojektor

450 LEK

05 Pri 22:13 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Wireless 2.4G Joystick Universal

2 100 LEK Çmimi me zbritje

04 Mar 09:30 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion

200 LEK

25 Dhj 11:31 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ACER LIQUID Z530 16GB 4G ME GARANCI

140 LEK

30 Sht 10:08 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet Acer

70 LEK

18 Gush 00:25 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet ose nderrim me Cel

220 EUR

28 Maj 18:46 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Celular ACER

10 000 LEK

13 Maj 17:04 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Acer Liquid nxitoni

60 LEK Çmimi me zbritje

07 Pri 13:05 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion

20 000 LEK

05 Mar 20:05 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Cigare elektronike ego aio

40 LEK

01 Shk 13:02 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

paisje guzhine

1 370 EUR

26 Jan 16:43 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Berat

ORE + TELEFON

60 EUR

19 Jan 16:51 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Telefon

1 500 LEK Çmimi me zbritje

19 Jan 10:56 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Peqin

Telefon

19 000 LEK

08 Nën 21:25 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Në gjendje shumë të mirë

20 000 LEK

09 Tet 12:45 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

ARCHOS 40C TITANIUM. OKAZION

5 000 LEK

30 Sht 10:46 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

SHITET ACER LIQUID Z630S 2 GB RAM 16GB MEMORY

160 EUR Çmimi me zbritje

24 Korr 21:56 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Malësi e Madhe

Acer Liquid

65 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Acer | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione