Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Servis për Kompjuterë Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Servis për Kompjuterë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Servis për Kompjuterë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Pri 19:34 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Llaptopa

29 Mar 15:06 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Web Developing 100 % Siguri

1 000 LEK

26 Mar 17:37 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

AUTEL diagnostikues profesional

620 EUR

25 Mar 00:10 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Servis pc &Laptop

1 EUR

18 Dhj 14:38 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Servis Kompjuterash dhe Pajisjesh

05 Dhj 19:50 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

tastier

10 EUR

29 Nën 18:17 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Kase Fiskale

150 LEK

06 Nën 17:53 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Formatime Pc Laptop

12 000 LEK

21 Tet 20:31 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Web Design & graphic design

30 Sht 10:20 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

shitet laptop okazion

800 EUR

10 Gush 15:47 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Canon EOS 1100 D

100 EUR

16 Korr 12:50 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Shes Printer me ngjyra

399 EUR

30 Qer 20:20 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Tru

100 EUR

10 Qer 10:51 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

shitet overboard

100 EUR

05 Qer 23:21 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Skaner printer

30 000 LEK

19 Maj 14:14 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Formatim Windows 10

10 EUR Çmimi me zbritje

04 Maj 14:28 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Mac Efi Unlock

02 Maj 15:03 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

PS4, 2 Leva , 5 Lojra 500 gb

280 EUR

01 Maj 16:30 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Programe Per Bar Restorant Hotel Market

15 000 LEK

10 Pri 11:07 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Sevis kompjuterash.

08 Pri 13:17 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Pjese per Desktop PC

200 EUR Çmimi me zbritje

18 Mar 17:28 Servis për Kompjuterë  ·  Tiranë

Meterial general

2 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Servis për Kompjuterë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Servis për Kompjuterë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione