Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë dhe Pajisje për celularë Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë dhe Pajisje për celularë,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për celularë | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Maj 21:37 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Elbasan

Power Bank

1 EUR

27 Shk 11:46 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Elbasan

Nokia

1 EUR

18 Shk 10:18 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Elbasan

Galaxy Watch 4 44mm

190 EUR

30 Jan 17:12 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Elbasan

Acer

80 LEK

27 Jan 16:46 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Elbasan

Shitet Dyqani 51 m2

09 Dhj 15:07 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Elbasan

Ekran 13 pro Max

250 LEK

25 Nën 21:15 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Elbasan

Pjese iPhone 6

10 EUR

04 Tet 11:56 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Elbasan

Iphone 11 PROMAX

2 500 LEK

04 Korr 17:50 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Elbasan

PS4 Pro

270 EUR

14 Sht 21:53 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Elbasan

Samsung s7 edge

50 EUR

28 Shk 20:59 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Elbasan

Iphone 11 qark

180 LEK

11 Dhj 22:43 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Elbasan

Karikuse per ore samsung

15 000 LEK

11 Tet 11:23 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Elbasan

Okazion Rafte + Pajisje Servisi

1 EUR

08 Tet 10:31 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Elbasan

Ekran origjinal

40 EUR

17 Sht 21:49 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Elbasan

AirPodsPro

70 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë dhe Pajisje për celularë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për celularë | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione