Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

s6 edge plus - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe s6 edge plus,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj s6 edge plus Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:47 Telefona celular  ·  Motorola  ·  DROID RAZR M  ·  Elbasan

Motorola v3

1 EUR

Sot 15:19 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Shitet modem Huawei VDSL

12 EUR

Dje 19:16 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Alcatel 1060 D

1 EUR

Dje 13:16 Dyqan Servis për celularë  ·  Tiranë

❌ Mini Studio Fotografike ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 12:54 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Elbasan

Nokia 1110i

1 EUR

Dje 07:12 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Samsung sgh-m150

1 EUR

15 Qer 14:02 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6500 classic  ·  Elbasan

Nokia 6500

1 EUR

14 Qer 22:00 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

❌ LAPTOP ACER SUPER OKAZION 150 MIJE ❌

150 LEK Çmimi me zbritje

14 Qer 15:25 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nintendo game boy advance SP

1 500 LEK

14 Qer 15:25 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nintendo Wii

1 500 LEK

14 Qer 15:25 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nintendo 64

12 000 LEK

14 Qer 10:35 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Tiranë

Qarqe te rregullt

1 LEK

12 Qer 09:30 Telefona celular  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Lg GB220

1 EUR

10 Qer 07:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

31 Maj 09:17 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Durrës

Ssd Sata/ External

2 500 LEK

29 Maj 11:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 14 Pro Max - 128GB

860 EUR

06 Maj 08:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Power bank

1 EUR

29 Pri 23:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Okazion Iphone 14 Pro Max 128GB Deep Purple

87 000 LEK

28 Pri 16:58 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

�� Okazion Iphone 14 Pro Max Deep Purple ��

88 000 LEK

27 Pri 22:21 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 9  ·  Tiranë

Samsung galaxy note 9

18 Shk 09:20 Konzolatë për lojëra  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ps4 me dy leva dhe dy lojra me disk

220 LEK

02 Jan 22:02 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS5  ·  Korçë

Leve Ps5 Okazionn

55 EUR

28 Nën 15:55 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Tiranë

PS3 me 13 lojera dhe cip

18 000 LEK

24 Nën 17:04 Konzolatë për lojëra  ·  Durrës

Blej cdo nintendo

17 Nën 12:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Tiranë

iPhone xs 64gb

100 LEK

27 Tet 12:32 Telefona celular  ·  Sony Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sonyericsson

1 EUR

27 Tet 09:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo Legion 5 2022

1 500 EUR

27 Tet 09:03 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

lenovo legion 5 2022

1 600 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj s6 edge plus | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione