Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Laptop - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Dibër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Laptop,kategori,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Laptop Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Qer 17:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Dibër

Iphone7 laptop lenovo think pad

250 EUR

27 Tet 00:46 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Dibër

Pc -Laptop

50 LEK

24 Shk 00:12 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Dibër

Shes laptop

150 LEK

25 Dhj 08:51 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Dibër

Laptop Dell

170 EUR

28 Shk 20:48 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Dibër

Laptop Lenovo thonkpad E320 i perdorur

220 EUR

19 Sht 17:50 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Dibër

Apple iMac early 2008.

250 EUR

02 Gush 11:12 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Dibër

laptop

140 EUR

06 Qer 16:54 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Dibër

Mini Laptop Dell

150 LEK

16 Tet 09:03 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dibër

Laptop acer

600 000 LEK

13 Qer 10:11 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dibër

Laptop toshiba windows 8.1

350 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Laptop | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Laptop në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • laptop në kategorinë Elektronika
  • laptop në kategorinë All Category
  • Laptop në kategorinë Elektronika
  • laptop në kategorinë Lap Top/Notebook | Dell
  • laptop në kategorinë Elektronika
  • laptop në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone 5
  • Laptop në kategorinë Lap Top/Notebook | Apple
  • Laptop në kategorinë Lap Top/Notebook | Lenovo
  • laptop në kategorinë Makina | Bugatti

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione