Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Kompjuterë, Laptop, Tablet në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Kompjuter, Laptop/Notebook, Tablet të ndryshëm të ri dhe të përdorur në shitje. Gjej kompjuterë nga markat më të njohura me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Gaming PC, laptop Lenovo, Compaq, MacBook, Dell, HP, iPad Air, Toshiba, dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për kompjuterin, laptopin apo tabletin që ju duhet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë më shumë.23 Maj 13:34
Linku:
Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

GAMING PC + Monitor NE SHITJE

800 EUR Çmimi me zbritje


Sot 00:14 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  K/A series  ·  Elbasan

kompjuter

Shitësit të Besuar
Dje 23:56 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

RTX 3070 || i7 Gen 11

880 LEK Çmimi me zbritje

Online
Dje 23:33 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Durrës

Laptop Dell E7250i5 8/128GB SSD BATERI E RE!

19 800 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:33 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  IdeaCentre  ·  Durrës

PC + MONITOR i5/4/250 GB WINDOWS 10

19 900 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:33 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Durrës

LAPTOP Dell i7/32 GB RAM/256 SSD/20 GB GRAFIKE

55 900 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:03 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro M2 2022

1 EUR


Jeni duke kërkuar për kompjuter, laptop, apo tablet? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej me mijëra njofitme për kompjuterë të ndryshëm të ri dhe të përdorur nga markat më të njohura në shitje. Blej kompjuterë nga shtëpia me MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Kompjuterë, Laptop, dhe Tabletë në shitje


Eksploroni gamën tonv të gjërë të njoftimeve për kompjuterë, laptop, dhe tabletë të ndryshëm në shitje dhe gjej atë që ju përshtatet juve më së miri. Shiko njoftimet për kompjuter të përdorur, kompjuter gaming, laptop tablet, laptopa ne shitje, laptop HP, Laptop Apple, Macbook, laptop me oferte, Laptop Dell, Laptop Fujitsu, Gaming PC, kompjuterë në shitje, kompjuterë të përdorur, kompjuterë dell, kompjuterë HP dhe shumë të tjerë. Gjej kompjuterin ideal me çmimet më të volitshme.


Shit kompjuterë, Laptop, Tablet në MerrJep.al


Posedoni Kompjuterë, Laptop, apo Tabletë të ri apo të përdorur që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë online në Shqipëri.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione