Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Kompjuter në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë

Acer , 276
Acer , 1
Apple , 319
Apple , 3
Microsoft , 22
Asus , 394
Asus , 5
Nintendo , 1
Dell , 864
Dell , 1
Lenovo , 352
Toshiba , 29
Compaq , 45
LG , 119
Samsung , 162
Sony , 155
Sony , 1
Samsung , 1

Gjej Kompjuter Desktop të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko me mijëra njoftime për kompjuterë HP, kompjuter Dell, Gaming PC, Lenovo, Fujitsu, iMac, Sony, Asus, Toshiba, Compaq dhe shumë të tjerë. Gjej kompjuterin ideal për ju me çmimet më të volitshme në MerrJep.al.28 Maj 14:11
Linku:
Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Apple Vision Pro 256gb

3 000 EUR


Sot 22:06 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter SFF

90 LEK Çmimi me zbritje

Online
Sot 22:06 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GAMING PC

180 LEK Çmimi me zbritje

Online
Sot 22:06 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SUPER GAMING PC

270 LEK

Online
Sot 22:06 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GAMING PC OKAZION

180 LEK

Online
Sot 22:06 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GAMING PC

180 LEK

Online
Sot 22:06 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PC Gaming

200 LEK Çmimi me zbritje

Online
Sot 22:06 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Gaming PC

200 LEK Çmimi me zbritje

Online
Sot 21:56 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

RTX 3070 || i7 Gen 11

880 LEK Çmimi me zbritje

Sot 20:48 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  IdeaCentre  ·  Durrës

PC + MONITOR i5/4/250 GB WINDOWS 10

19 900 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 20:35 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Okazion posht tregut !!!!

449 EUR

Sot 20:35 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Dual cpu -1080-128gb ram- 2tbssd

999 EUR

Sot 20:34 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

Okazion gaming super super!

299 LEK

Sot 19:27 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

Pc gaming

290 LEK

Sot 18:51 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Shitet imac ne gjendje shume te mire 500 mij lek

50 000 LEK

Sot 18:17 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  MSI  ·  Gjirokastër

SHITET PC KOMPLET

85 000 LEK

Sot 17:45 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

Lenovo Thinkstation ne SHITJE!

315 EUR Çmimi me zbritje

Sot 16:59 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Workstation ne tiran!

700 EUR

Sot 15:51 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

kompjuter i kompletuar generation 6

90 LEK

Sot 15:51 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter i kompletuar HP

100 LEK

Sot 15:51 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SET PC HP ME LOJRA TE INSTALUARA

120 LEK

Sot 15:48 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter i kompletuar super oferta

70 LEK

Sot 15:48 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KOMPJUTER I KOMPLETUAR GAMING

300 LEK

Sot 15:48 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Tiranë

Hp 280 g2 Core i3 Gen6/ 8 /120

100 LEK

Sot 15:48 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KOMPJUTER HP GAMING

279 EUR

Sot 15:30 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Tiranë

HP Z800 Z820

350 EUR Çmimi me zbritje

Sot 15:06 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Dell Precision T7600 & T7610 & T7810

380 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:38 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

MAC

250 EUR

Sot 14:29 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Gaming PC

1 EUR

Sot 14:29 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Gaming PC Okazion

1 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:29 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HP 800 G1 / G3 Okazion

110 EUR

Sot 14:27 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  IdeaCentre  ·  Tiranë

Lenovo OKAZION

31 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 14:17 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Pc Gaming

1 050 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:01 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten 2 POS per market

1 EUR


Jeni duke kërkuar për kompjuter për zyren po shtëipnë tuaj? Merrjep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të kompjuterëve të ndryshëm të ri dhe të përdorur në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për kompjuterin që ju duhet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë më shumë.


Blej Kompjuterë Desktop në MerrJep.al


Gjej me mijër njoftime për kompjuterë të ri dhe të përdorur në shitje në MerrJep.al. Eksploroni gamën tonë të gjërë të njoftimeve për kompjuterë Acer, Sony, Apple, Asus, Samsung, LG, Toshiba, Lenovo, HP, Dell, dhe shumë të tjerë. Blej kompjuterë me çmimet më të arsyeshme nëmesin e shumë njoftimeve. Gjej kompjuterin ideal për ju në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al.Shit Kompjuterë Desktop në MerrJep.al


Nëse posedoni kompjuterë të ndryshëm tëri apo të përdorur që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe leht duke plotësuar formularin me të dhënat e kompjuterit që dëshironi ta shisni dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në Shqipëri.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione