Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

PlayStation 3 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe PlayStation 3,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj PlayStation 3 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Qer 16:14 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Durrës

Ps3 lojra

5 000 LEK

31 Maj 09:17 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Durrës

Ssd Sata/ External

2 500 LEK

26 Maj 11:12 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Durrës

Cip&Lojra Ps4 9.00

500 LEK

24 Maj 23:19 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Durrës

Tavoline mesi dru me 4 karrige fringo

560 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 13:43 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Slim  ·  Durrës

Shitet ps4 slim

20 000 LEK

16 Maj 15:06 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Slim  ·  Durrës

Shitet ps4 slim

20 000 LEK

14 Maj 11:59 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Slim  ·  Durrës

Shitet ps4 slim okazion

20 000 LEK

12 Maj 22:56 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Slim  ·  Durrës

Shitet ps4 slim

20 000 LEK

10 Maj 21:49 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Durrës

Shitet Playstation4 Slim PS4

24 000 LEK

30 Pri 20:31 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS5  ·  Durrës

playstation 5

390 EUR

21 Pri 13:14 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS5  ·  Durrës

Playstatio 5

400 LEK

19 Pri 18:49 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS2  ·  Durrës

Ps2 lojra origjinale

1 000 LEK

03 Shk 11:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Durrës

Shitet playstation 3

100 EUR

29 Jan 18:13 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Durrës

(TË FUNDIT) AKITA INU 100% të pastër,M&F

320 EUR

07 Dhj 14:06 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PSP  ·  Durrës

Psp lojra

4 500 LEK

07 Dhj 14:06 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  DS  ·  Durrës

DS e 3ds lojra

500 LEK

28 Nën 03:40 Konzolatë për lojëra  ·  Markë tjetër  ·  playstation  ·  Durrës

Shitet playstation 3

85 EUR

24 Nën 17:04 Konzolatë për lojëra  ·  Durrës

Blej cdo nintendo

24 Nën 13:27 Konzolatë për lojëra  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sudoku elektronike

2 500 LEK Çmimi me zbritje

20 Tet 21:54 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS5  ·  Durrës

Setup Gaming All in One

900 LEK

08 Tet 18:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Durrës

Shitet

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Passat 2.0 TDI Super

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 16:33 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

Shite salla playstation

9 000 EUR

29 Qer 23:30 Të tjera  ·  Durrës

Salle playstation 3 playstation 4

1 EUR

23 Qer 13:39 Objekte të huaja  ·  Durrës

Shitet salla Playstation

9 000 EUR

22 Qer 19:18 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

SHITET Salla Playstation

9 000 EUR

20 Qer 15:00 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Durrës

PlayStation 3

10 000 LEK

09 Qer 13:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Durrës

MERCEDES BENZ E200 2.2 2012

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj PlayStation 3 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione