Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes 2.4 benzine - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Automjete , 13

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes 2.4 benzine ,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes 2.4 benzine Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:47 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Swiss Tuning Me Dogane 5500euro ����

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 10:47 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Automatike 153200km�� ������������

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 10:48 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAZ

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 23:38 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Durrës

KIA SORENTO AUTOMATIKE NAFTE 4X4 VITI 2005 ME DOKUMENTA NE S

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
29 Jan 17:57 Makina  ·  Volvo  ·  XC 70  ·  Durrës

VOLVO XC70 2.4 NAFT AUTOMATIKE 4x4

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 11:43 Makina  ·  Durrës

Kerkoj te Blej Audi A6 2.4 Benzin

05 Sht 16:09 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Volvo Xc60 Diesel ����

10 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 00:40 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE 2007����

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 11:44 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE VITI:2007 ����

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 08:42 Makina  ·  Chrysler  ·  Sebring  ·  Durrës

Shitet chrysler sebring

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Korr 07:30 Makina  ·  Honda  ·  Accord  ·  Durrës

�� Honda Accord 2.4 2017 ��

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Tet 12:24 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi a 6 2.4 benzine ardhur nga zvicra automat

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 00:44 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

U shit Faleminderit merrjep.al

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes 2.4 benzine | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione