Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf GT 6 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf GT 6,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf GT 6 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf Automat GT

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 18:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF GT 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 19:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 Super Gjendje

4 500 EUR

19 Shk 20:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 Super Gjendje

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 13:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

golf 5 4x4

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 14:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet Tiguan 2.0 Nafte Automat Dsg 2010 Me Dogane 10.5€

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Jan 14:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet Tiguan 2.0 Nafte 2008 Automatike Dsg Me Dogan 8.5€

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Dhj 20:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 automat GT Sport

6 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 17:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 6 2.0 NAFT AUTOMATIKE 172.000 KM������������

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Dhj 12:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Durrës

Shitet E class E300 Automatike 2011 Makin Personale Jo Treg

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 18:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 6 2.0 NAFT AUTOMATIKE 171.000 KM������������

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Nën 19:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet volswagen golf 5 modeli gt sport 1.9 naft

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 05:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Shiten Makinat Me cmime Okazione automat me dogan

1 111 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 08:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 gt sport viti 2007 1.9 naft

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 09:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 gt sport viti 2007 1.9 naft super

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 21:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 gt sport viti 2007 1.9 naft

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Tet 10:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet volswagen golf 5 viti 2007 gt sport

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 14:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 modeli gt viti 2007 1.9 naft

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 20:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 viti 2007 1.9 naft

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 21:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 modeli gt viti 2007 1.9 naft

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 17:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 modeli gt viti 2007 1.9 naft

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 14:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 modeli gt viti 2007 1.9 naft

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 20:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Volkswagen Golf 6 automat

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Sht 13:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 6 2.0 NAFT AUTOMATIKE 170.000 KM����

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Gush 18:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 6 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2009 170.000 KM����

7 300 EUR

19 Gush 19:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Volkswagen Golf VI 1.6 nafte manual

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 19:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

GOLF 6 2.0 NAFT AUTOMATIKE 170.000 KM����

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Gush 17:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

golf 6 200 naft manual

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 18:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

shitef

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 19:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 6

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 15:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 GT

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 19:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 modeli gt sport 1.9 naft

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Dhj 23:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

��VW GOLF 5 2.0 TDI GJENDJE PERFEKTE ��

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 16:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf 5 GT

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Gush 12:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 benzin gaz

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 14:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitete golf 5 viti 2008 1.9 naft

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 19:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

golf 6

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 10:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

golf 6 automat super full super gjendje 0688320440

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 20:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 2.0 3P Highline

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 11:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 viti 2008 1.9 naft

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 17:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet golf 5 viti 2008 1.9 naft

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Dhj 12:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Okazion

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 22:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 GT SPORT 5500€

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 16:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW CADDY 2.0 TDI BLUEMOTION - I RI

10 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Jan 19:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 GT 170 HP

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 11:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf GT 6 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione