Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Agjentë për shitje Kerkoj punë në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Punë,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kerkoj punë | Punë | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Maj 19:37 Agjentë për shitje , Durrës

KERKOHET SHOFER

08 Maj 03:02 Agjentë për shitje , Durrës

AGJENT SHITJESH NE TERREN

02 Shk 18:40 Agjentë për shitje , Durrës

Agjent Shitje Durres

24 Tet 11:20 Agjentë për shitje , Durrës

KERKOHET AGJENT SHITJE

13 Sht 09:57 Agjentë për shitje , Durrës

KERKOHEN AGJENT SHITJE

02 Sht 17:48 Agjentë për shitje , Durrës

agjent shitjesh

11 Qer 09:30 Agjentë për shitje , Durrës

Kerkohet Shitese

21 Pri 11:16 Agjentë për shitje , Durrës

Agjent Shitjesh

21 Mar 22:50 Agjentë për shitje , Durrës

KERKOHEN

23 Shk 10:07 Agjentë për shitje , Durrës

KERKOHEN AGJENT SHITJE

18 Shk 07:40 Agjentë për shitje , Durrës

Shofer

05 Jan 19:49 Agjentë për shitje , Durrës

Pune

16 Nën 14:34 Agjentë për shitje , Durrës

Ofrohet pune

26 Sht 18:31 Agjentë për shitje , Durrës

agjent shitje

400 EUR

13 Sht 09:04 Agjentë për shitje , Durrës

Kerkohet Menaxher/Menaxhere

26 Gush 13:04 Agjentë për shitje , Durrës

kerkohen operator per gjuhen italiane

25 Gush 16:37 Agjentë për shitje , Durrës

Kërkojme Agjent Shitje

25 Gush 12:36 Agjentë për shitje , Durrës

RDST GROUP CALL CENTER

17 Gush 12:03 Agjentë për shitje , Durrës

Call center

01 Gush 06:26 Agjentë për shitje , Durrës

RDST GROUP

30 Korr 15:19 Agjentë për shitje , Durrës

Kerkoj pune

28 Korr 09:29 Agjentë për shitje , Durrës

2021 Call Center

27 Korr 15:15 Agjentë për shitje , Durrës

Call center

25 Maj 09:09 Agjentë për shitje , Durrës

Oferte pune si shitese

14 Maj 16:09 Agjentë për shitje , Durrës

Kërkohet shitëse.

12 Maj 23:29 Agjentë për shitje , Durrës

Agjent shitje Durres

02 Pri 13:20 Agjentë për shitje , Durrës

KONSULENT IMOBILAR

02 Pri 13:12 Agjentë për shitje , Durrës

KONSULENT IMOBILAR

29 Mar 12:01 Agjentë për shitje , Durrës

Agjent per shitje

21 Mar 10:09 Agjentë për shitje , Durrës

Agjent Shitje Durres

27 Shk 18:11 Agjentë për shitje , Durrës

Agjent Shitje

18 Shk 12:19 Agjentë për shitje , Durrës

Agjent shitje

03 Shk 04:16 Agjentë për shitje , Durrës

Agjent për shitje

1 LEK

03 Shk 04:16 Agjentë për shitje , Durrës

Agjent për shitje

1 LEK

02 Shk 21:54 Agjentë për shitje , Durrës

Kerkohet puntore per sistemim ne market

25 Jan 17:19 Agjentë për shitje , Durrës

njoftime pune

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Punë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kerkoj punë | Punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione