Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Biznes dhe punë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë në Përmet

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Përmet,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Përmet ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Sht 11:31 Punë Bujqësi , Përmet

63637

29 Korr 09:17 Ambiente biznesi Të tjera , Përmet

Shitet Restorant

123 EUR

18 Korr 07:24 Kafshë në fermë , Përmet

Shiten 110 krere dhi

170 LEK

13 Korr 10:14 Ambiente biznesi Të tjera , Përmet

Godinë ne shitje

39 000 EUR Çmimi me zbritje

06 Korr 13:47 Ambiente biznesi Të tjera , Përmet

Objekt

28 Qer 11:29 Ambiente biznesi Të tjera , Përmet

Dyqan me qera

15 000 LEK

11 Qer 12:52 Kafshë në fermë , Përmet

Shiten dhi te kryqezuara

15 000 LEK

04 Qer 16:21 Kafshë në fermë , Përmet

Dhi rrace ne shitje

150 LEK

01 Qer 13:54 Kafshë në fermë , Përmet

Shitet tufa me dhi 110 koke

170 LEK

01 Qer 13:51 Kafshë në fermë , Përmet

Shiten 110 koke dhi

170 LEK

26 Maj 16:54 Kafshë në fermë , Përmet

Dhi ne shitje

170 LEK

26 Maj 15:43 Kafshë në fermë , Përmet

Shiten 110 krer dhi

170 LEK

21 Maj 11:45 Kafshë në fermë , Përmet

Dhi ne shitje 110 koke

170 LEK

16 Maj 23:44 Kafshë në fermë , Përmet

Dhi ne shitje

170 LEK

20 Pri 13:21 Shitja me shumicë/Mall Prodhime ushqimore , Përmet

Mjalt Permeti

1 LEK

25 Mar 00:13 Ambiente biznesi Të tjera , Përmet

Biznes (thertore)

490 000 EUR

13 Shk 11:10 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Përmet

Shiten bletë

23 Jan 09:10 Shërbime Të tjera , Përmet

mbjellje flokesh transplant floke ne turqi

1 EUR

12 Dhj 17:46 Punë Inxhinieri , Përmet

Ctcycy

15 Nën 14:18 Punë Bujqësi , Përmet

Errttt

12 Tet 11:37 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Përmet

Shitet

30 000 EUR

12 Tet 11:18 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Përmet

Shitet

30 000 EUR

24 Sht 10:51 Ambiente biznesi Zyra , Përmet

Shitet ambient biznesi

40 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Përmet juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione