Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Biznes dhe punë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë në Mat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Mat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Sht 11:27 Shërbime Të tjera , Mat

Blej Shes Bono Privatizimi

1 LEK

19 Sht 11:27 Shërbime Të tjera , Mat

Blej Shes Bono Privatizimi

1 LEK

15 Sht 14:23 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Mat

Blej Shes Bono Privatizimi

1 LEK

25 Gush 00:59 Punë Mjeksi , Mat

Liçensë për Farmaci me qera

2 500 LEK

05 Korr 13:22 Shërbime Të tjera , Mat

Shes Blej Bono Privatizimi /Librez

1 000 LEK

17 Qer 17:30 Kafshë në fermë , Mat

Shitet pele

1 200 LEK

23 Jan 09:10 Shërbime Të tjera , Mat

mbjellje flokesh transplant floke ne turqi

1 EUR

30 Sht 20:17 Ambiente biznesi Të tjera , Mat

Shitet Dyqan 300m²

1 EUR

25 Gush 19:15 Punë Mjeksi , Mat

Ilaç natyral per sherimin e verdhezes

5 000 LEK

29 Qer 19:15 Kafshë në fermë , Mat

Shiten Dhi

19 Maj 21:40 Kafshë në fermë , Mat

Shitje Dhish

08 Maj 10:53 Kafshë në fermë , Mat

Dele

3 700 LEK

04 Maj 23:43 Kafshë në fermë , Mat

Shiten delet

60 LEK

01 Maj 00:55 Kafshë në fermë , Mat

Shiten delet

40 LEK

28 Pri 01:42 Kafshë në fermë , Mat

Shiten delet

550 LEK

22 Pri 01:37 Kafshë në fermë , Mat

Dele

2 500 LEK

22 Pri 01:37 Kafshë në fermë , Mat

Dele

2 500 LEK

19 Pri 20:58 Kafshë në fermë , Mat

Shitet bubi

60 EUR

14 Pri 10:51 Kafshë në fermë , Mat

Shiten dhi

09 Pri 22:29 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Mat

Raki rrushi

500 LEK

22 Jan 12:46 Kafshë në fermë , Mat

Shes kafshe ferme

15 Jan 03:16 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Mat

Paisje Fast-Foodi

02 Nën 08:41 Kafshë në fermë , Mat

Jepen per adoptim

23 Gush 09:28 Ambiente biznesi Të tjera , Mat

shiten

25 000 LEK

10 Shk 13:17 Kafshë në fermë , Mat

Balla Bari

500 LEK

30 Jan 22:05 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Mat

Jfsjdcb

20 LEK

20 Jan 11:30 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Mat

Drw per shitje

20 Jan 11:17 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Mat

Dru per shitje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione