Sarandë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Sarandë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Sarandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:38
Linku:
,

SHITET OSE NDERROHET

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Dje 22:54 ,

Shitet&Nderrohet Tata 2.0 Nafte 4X4 Viti 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:28 ,

��Mercedes-benz E 270 cdi Automat-navi-xhama te zinj��

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 ,

BMW x3M 2.0 Nafte

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:55 Dyqani ,

Range Rover sport 3.0 nafte viti 2011

19 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:14 ,

Shitet vwTiguan 200 benzin

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:33 ,

❌❌Mini Countryman 2012 ��1.6 Diesel❌❌

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:33 ,

shitet

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:22 ,

Opel Astra 1.9 viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:22 ,

Mercedes E270 viti 2001 mundesi nderimi

3 333 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:05 ,

Ford C Max 1.8 Gaz+Benzine Manuale

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:05 ,

Ford C-Max 1.8 Gaz+Benzine Viti 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:05 ,

Vw Golf 6 1.6 Nafte Viti 2011 Kamio Manuale

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:12 ,

Toyota Hilux 4•4

6 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:48 ,

MERCEDES C 220 CDI LOK AMG

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:42 ,

Super OKAZION CLK 220 cdi

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:18 ,

Fiat Grande Punto 1.4 Benzine Viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:38
Linku:
,

SHITET OSE NDERROHET

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:51 ,

VW Golf 4

25 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 09:48 ,

E320 full 2007 marsha +\- ne timon

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:29 ,

Shitet Mercedes C220 Manual 2009

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:01 ,

Gaz benxin

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:48 ,

Toyota Corolla 1.4 automatike nafte - full option 1/1

9 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Mar 23:39 ,

Golf 4

25 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Mar 21:14 ,

Shitet Nisan Navara

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 20:41 ,

❌OKAZION ❌ Mercedes-benz c class 204

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione