Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford fokus 1.6 | Fier | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fokus 1.6,kategori,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford fokus 1.6 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 08:23 Makina , Fier

FORD FOKUS 1.6 TDCI

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:48 Makina , Fier

FORD FOKUS 1.6 naft viti 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 19:53 Makina , Fier

Ford fokus

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 11:28 Makina , Fier

Fokus ne super gjendje 2800 euro i diskutushem

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 10:32 Makina , Fier

Shitet ford fokus naftr 1.6

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 12:10 Makina , Fier

Shitet ford fokus 1.6 benxin gas shërbimet te bera

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 19:01 Makina , Fier

Shitet ford fokus 1.6 naft 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 15:14 Makina , Fier

Ford fokus 2007 benxin gas na fabrika

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 22:32 Makina , Fier

shitet okazion

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 21:18 Makina , Fier

shitet okazion

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 10:06 Makina , Fier

shitet

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 21:56 Makina , Fier

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 19:33 Makina , Fier

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 04:17 Makina , Fier

ford fokus 1.6 naft viti 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 21:36 Makina , Fier

Shitet Ford fokus OKAZION 2500 €

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 21:54 Makina , Fier

okazjon

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 18:57 Makina , Fier

Ford fokus 1.6 nafte

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 17:56 Makina , Fier

Makin ne shitje

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Gush 13:14 Makina , Fier

Ford fokus 1.6 benxin gas

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 13:28 Makina , Fier

Ford fokus 1.6 naft 2007

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 21:16 Makina , Fier

Okazzion

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 14:25 Makina , Fier

Ne gjendje shume te mire

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 17:34 Makina , Fier

Makina

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 11:31 Makina , Fier

Ford fokus 1.6 naft me dogan

299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 11:07 Makina , Fier

Ford Focus

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 18:38 Makina , Fier

OKAZION Ford Fokus 1.6 super super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 12:35 Makina , Fier

Ford fokus

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Shk 22:35 Makina , Fier

Okazjon

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 08:06 Makina , Fier

Ford Fokus

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 18:00 Makina , Fier

Ford fokus 1.6 2014

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Tet 20:42 Makina , Fier

Shitet ford fokus 1.6 naft

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 20:58 Makina , Fier

shitet ford fokus

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 15:28 Makina , Fier

Shitet okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 12:07 Makina , Fier

Shitet

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 23:56 Makina , Fier

Shitet Ford fokus benzin gas motorri 1.6 zetec

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 19:32 Makina , Fier

ford fokus 1.6 gaz benzin

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Mar 20:49 Makina , Fier

Shitet ford fokus 1.6 Benzin

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Shk 20:04 Makina , Fier

FORD FOKUS.

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 18:24 Makina , Fier

Ford fokus

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Dhj 21:15 Makina , Fier

Ford fokus

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Nën 17:17 Makina , Fier

shitet Ford fokus C-max

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 15:51 Makina , Fier

okazione

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 18:52 Makina , Fier

Ford Focus dizel

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 16:48 Makina , Fier

Ford focus 1.6 dtci 2009

4 390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Tet 15:10 Makina , Fier

Shitet makina

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Tet 18:04 Makina , Fier

Ford fokus 1.6 nafte

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 08:20 Makina , Fier

Okazion ford fokus

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 18:45 Makina , Fier

Okazion ford dokus

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fokus 1.6 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione