Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Rimorkio për makina, kamion apo traktorë | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Blej rimorkio në shitje për automjetin tuaj. Gjej rimorkio të ndryshme për të shëndrruar automjetin tuaj në makinë për ngarkim apo transportim. Gjithashtu gjej edhe rimorkio për kamion dhe traktorë. Blini rimorkio për makinë, për traktorë dhe për kamionë.


Transportoni mallra dhe gjëra tjera me rimorkio/karroca për automjete të ndryshme si: Sprinter, Ford, Toyota, Mercedes-Benz, Mitsubishi dhe marka të tjera. Shikoni njoftimet për rimorkio në shitje në Merrjep.al dhe gjeni atë që ju përshtatet.


Dëshironi të transportoni mallra apo gjëra të rënda? Shikoni njoftimet në Merrjep.al dhe gjej lloje të ndryshme të rimorkiove për makina, kamion dhe traktorë në shitje.Dje 18:27 Rimorkio  ·  Tiranë

Shes rimorkio ne 3 akse viti 2024

9 000 EUR

24 Maj 21:47 Rimorkio  ·  Kurbin

Rimorkio

700 EUR

24 Maj 07:55 Rimorkio  ·  Lezhë

Tako benzi

50 EUR

23 Maj 12:39 Rimorkio  ·  Tiranë

motor makine citroen c5

300 EUR

16 Maj 19:50 Rimorkio  ·  Kukës

Guma etj Mazgit kosov obiliq km7 Prishtinë-Mitrovicë

1 EUR

13 Maj 22:14 Rimorkio  ·  Sarandë

Flurur kreher

2 000 EUR

13 Maj 11:37 Rimorkio  ·  Durrës

Pasqyre Audi A3

150 EUR

11 Maj 06:36 Rimorkio  ·  Vlorë

GANXHE BENZI A-KLASS

80 EUR

09 Maj 07:32 Rimorkio  ·  Kukës

Rimorkio Hapert 2700 kg

2 600 EUR

05 Maj 12:31 Rimorkio  ·  Durrës

amrtizator w210 w124

28 Pri 23:16 Rimorkio  ·  Tiranë

Rimorkio

3 000 EUR

19 Pri 18:05 Rimorkio  ·  Tiranë

Ganxhe terheqje Ml 350

110 EUR

10 Pri 11:01 Rimorkio  ·  Tiranë

Shitet tende/kortinkamioni

2 500 EUR

09 Pri 05:18 Rimorkio  ·  Shkodër

erjon 69

69 LEK

08 Pri 14:02 Rimorkio  ·  Tiranë

Shitet

800 EUR

22 Mar 21:47 Rimorkio  ·  Tiranë

Zgare makine

1 LEK

22 Mar 21:26 Rimorkio  ·  Tiranë

Port hidrraulike

1 000 EUR

18 Mar 20:21 Rimorkio  ·  Tiranë

Benc

100 EUR

25 Shk 19:17 Rimorkio  ·  Durrës

Depozite alumini 12 lt

5 000 000 EUR

23 Shk 17:51 Rimorkio  ·  Tiranë

karroceri iveko

250 000 LEK

23 Jan 14:40 Rimorkio  ·  Lezhë

SHITET GANXH RIMORKIO BENZ ORIGJINAL

6 000 LEK

22 Jan 18:08 Rimorkio  ·  Berat

Shitet Dum Dum Per Pjes

2 200 LEK

21 Jan 18:48 Rimorkio  ·  Durrës

Rimorko

25 000 LEK

31 Dhj 15:04 Rimorkio  ·  Vlorë

Kupol

700 EUR Çmimi me zbritje

30 Dhj 19:48 Rimorkio  ·  Tiranë

Kuke industriale - bujqesore Pintle Hitch 4x4

80 EUR

14 Dhj 16:17 Rimorkio  ·  Tiranë

Karrel Rimorkio me organelle elektrike 2017

4 100 EUR

21 Nën 20:08 Rimorkio  ·  Elbasan

Shite frigorifer

3 000 EUR

17 Nën 12:43 Rimorkio  ·  Fier

Ssjwj

333 EUR

29 Tet 11:00 Rimorkio  ·  Fier

Kontenjer me kyce dhe rimorkjo

5 000 EUR

15 Tet 18:15 Rimorkio  ·  Lushnjë

Kontenier

123 EUR

15 Tet 14:22 Rimorkio  ·  Lushnjë

Karroceri alumin 2.7m x 2.1m

111 EUR

28 Sht 16:53 Rimorkio  ·  Kukës

❌❌❌❌Nissan Navara D22❌❌❌

1 EUR

23 Sht 21:12 Rimorkio  ·  Fier

Okazion

1 500 LEK

08 Sht 22:38 Rimorkio  ·  Tiranë

Pedana kontinieri

350 EUR

04 Sht 08:29 Rimorkio  ·  Tiranë

Tako per rimorkio benz w203 w204

100 EUR

30 Gush 12:06 Rimorkio  ·  Krujë

Rimorkio

1 000 EUR

30 Gush 11:53 Rimorkio  ·  Krujë

Aks per rimorkio zetori

200 EUR

08 Gush 10:30 Rimorkio  ·  Tiranë

Kavo per terheqje kamjonash

20 EUR

01 Gush 20:55 Rimorkio  ·  Durrës

ganxhe tako rimorkio 3 ton

300 EUR

21 Korr 11:14 Rimorkio  ·  Elbasan

Shitet rimorkio

1 000 EUR

02 Korr 06:14 Rimorkio  ·  Has

Shitet

599 LEK


Dëshironi të transportoni mallra apo gjëra të rënda? Shikoni njoftimet nåe MerrJep.al dhe gjeni lloje të ndryshme të rimoriove për makina, kamion dhe traktorë.


Gjithçka që ju nevojitet për Rimorkio


Blini rimorkio në shitje dhe pjesë të ndryshme për rimorkio si: goma, tregera, kapak mbulimi, ganxhe, sinjale, tako, aks të rimorkios, kuq zetori, balestra, kopol she shumë pajisje tjera. Shikoni njoftime dhe gjeni gjithçka që ju duhet për rimorkion tuaj. Gomat e rimorkios janë diçka që duhet t'i kushtoni vëmendje të veçantë. Gomat e rimorkios janë të dizajnuara që të ju qëndrojnë peshave të mëdha, mirpo ato duhet të ndërrohen çdo 3-5 vite për shkak të ndikimit të peshave të rënda.


Shisni rimorkio në Merrje.al


Posedoni rimorkio që nuk e përdorni? Shumë vizitorë në MerrJep.al janë në kërkim të rimorkiove. Krijoni njoftime tani dhe shisni rimorkio për makina, traktorë dhe kamionë shpejtë, lehtë dhe sigurtë në tregun më të madh online- MerrJep.al. Shpërndani njoftimin e pasur me informacione të nevojshme, vendosni foto dhe përshkrim të mirë që të gjeni më shpejtë blerësin potencial të rimorkios.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione