Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

nderrohet - Pjesë këmbimi Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nderrohet,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj nderrohet Të gjitha | Pjesë këmbimi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:02 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma Michelin 225/50 R17

360 EUR

Online
12 Qer 13:54 Goma dhe Bandazhe  ·  Kukës

Goma Continental 215/55/R17 Viti 2021

1 EUR

01 Qer 08:17 Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Tiranë

Shes stopa golf 6 matrix

24 Maj 22:35 Goma dhe Bandazhe  ·  Kukës

Shiten Disqe te Reja Alumini 15" per BMW Seria 3.

80 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 22:35 Të tjera  ·  Kukës

Shitet Biciklete Totem Clasic 27" Per Femra

1 EUR

23 Maj 21:05 Të tjera  ·  Kukës

Shitet Fshese Korenti Karcher 1200W

1 EUR

23 Maj 21:04 Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Kukës

Shiten Dylbi origjinale Arrex Coated

1 EUR

23 Maj 21:03 Të tjera  ·  Kukës

Shiten mallra te ardhura nga Gjermania

1 EUR

23 Maj 21:01 Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Kukës

Shitet Elektrik Dore per Kamping.

70 EUR

23 Maj 20:56 Goma dhe Bandazhe  ·  Kukës

Shiten Disqe Bmw 16 Origjinale Seria E81

1 EUR

23 Maj 20:54 Të tjera  ·  Kukës

Pompe Lavazhi Monofaze Karcher K5

15 EUR

23 Maj 20:53 Të tjera  ·  Kukës

Shitet Barbekju "OUTDOOR CHEF" me Qymyr.

2 EUR

23 Maj 20:51 Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Kukës

Elektrik Dore per Gjueti.

70 EUR

23 Maj 20:51 Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Kukës

Shitet komplet per Kamping ne Mal

1 EUR

23 Maj 20:51 Të tjera  ·  Kukës

Shitet Video Loje NINTENDO Wii RVL-001

1 EUR

23 Maj 20:51 Pjesë rezerve  ·  Kukës

Shitet Turbo per Bmw Seria 3 320 E46

23 Maj 20:47 Të tjera  ·  Kukës

Zgare Mishi GUSTO ( Barbekju) me gaz.

1 EUR

23 Maj 20:47 Pjesë rezerve  ·  Kukës

Shiten 2 sete Parakolp + Prapakolp Bmw Seria 3 2002

1 EUR

23 Maj 20:47 Pjesë rezerve  ·  Kukës

Shitet Turbo MB E-Class Evo A642

1 EUR

23 Maj 20:46 Të tjera  ·  Kukës

Pompe Lavazhi Karcher Monofaze

1 EUR

23 Maj 20:45 Goma dhe Bandazhe  ·  Kukës

Shiten dy disqe 16" E Class W211

6 EUR

23 Maj 20:44 Të tjera  ·  Kukës

Shitet PS4 1TB + PS3

1 EUR

20 Pri 15:31 Auto sallon Pjesë rezerve  ·  Tiranë

DINAMO TOYOTA RAV4 2007

Shitësit të Besuar
20 Pri 15:31 Auto sallon Pjesë rezerve  ·  Tiranë

SHITET TUB INTERCOOLER PER FREELANDER 2

25 EUR

Shitësit të Besuar
20 Pri 15:31 Auto sallon Pjesë rezerve  ·  Tiranë

!!PJESE MAKINASH TE REJA!!

Shitësit të Besuar
16 Pri 16:33 Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Stop per Ford KUGA

5 000 LEK

Online
16 Pri 12:56 Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Stopa dhe parakolp origjinal VW golf 7

550 EUR

14 Pri 11:04 Auto sallon Pjesë rezerve  ·  Kurbin

Shitet nderrohet ML 2009 look 63

11 500 EUR

Shitësit të Besuar
12 Shk 15:44 Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet timon S Class

350 EUR

10 Shk 16:33 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe goma 255/55/18 per jeep

4 500 LEK

21 Jan 16:13 Të tjera  ·  Tiranë

Ekrani digital per audi A4,A5,Q5 kroskota

1 111 EUR

11 Jan 17:57 Pjesë rezerve  ·  Durrës

Farfalle golf 5 2.0 ose 1.9 nafte

90 LEK Çmimi me zbritje

11 Jan 17:56 Të tjera  ·  Durrës

Stopa per POLO

95 EUR Çmimi me zbritje

25 Dhj 22:53 Të tjera  ·  Tiranë

FENER PORSCHE CAYENNE !!

1 200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nderrohet | Të gjitha | Pjesë këmbimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione