Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë këmbimi Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë këmbimi | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Maj 11:30 Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Fier

Ekrane Dvd 120 euro

1 EUR

17 Maj 11:30 Pjesë rezerve  ·  Fier

3 Filtra Audi A8 Origjinal 120€

1 EUR

17 Maj 11:30 Pjesë rezerve  ·  Fier

����Bordura X5 E70����

2 EUR

17 Maj 11:29 Pjesë rezerve  ·  Fier

����X5 E70 2010 elektrike����

4 EUR

17 Maj 11:29 Pjesë rezerve  ·  Fier

����Termostat BMW x5����

1 EUR

17 Maj 11:29 Pjesë rezerve  ·  Fier

Trasmision Range Rover

1 EUR

16 Maj 23:16 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

U SHITEN FLM

Shitësit të Besuar
16 Maj 23:06 Pjesë rezerve  ·  Fier

shitet pakete feneri per bmw f10

8 000 EUR

16 Maj 21:02 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

GOMA ME GJITH DISQE R20 RANGE ROVER 2007

700 EUR

16 Maj 21:02 Pjesë rezerve  ·  Fier

Pjese makinash, motorra me pesh, fenera, etj

10 EUR

16 Maj 15:12 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Goma 205R16

200 EUR

16 Maj 15:10 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Disqe BMW

1 200 EUR

16 Maj 08:42 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BMW X5 X6 R18

250 LEK Çmimi me zbritje

15 Maj 20:42 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Disqe BMW

1 200 EUR

15 Maj 19:54 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

U SHITEN

Shitësit të Besuar
15 Maj 19:18 Pjesë rezerve  ·  Fier

Shitet

15 Maj 08:46 Pjesë rezerve  ·  Fier

Parakolp benx 210 viti 98 dhe 203 c klass

10 EUR

14 Maj 13:38 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Disqe BMW

1 200 EUR

14 Maj 10:07 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

GOMA 225/45R17 3 COP

120 EUR

14 Maj 07:32 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

OKAZION disqe 18 me goma 99% te reja

500 EUR

13 Maj 13:49 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Disqe BMW

1 200 EUR

13 Maj 09:07 Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Fier

Timon M BMW e 39

80 EUR

12 Maj 13:53 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Disqe BMW

1 200 EUR

11 Maj 19:32 Të tjera  ·  Fier

Pjese Kembimi per BMW E60 Nafte

1 111 EUR

11 Maj 15:14 Të tjera  ·  Fier

Marmite Sport

200 LEK

11 Maj 13:58 Pjesë rezerve  ·  Fier

Timon w212 w204

70 EUR

11 Maj 12:00 Karikues për mjete elektrike  ·  Fier

Kompresor dhe marmite per w211 okazion

230 EUR

11 Maj 10:30 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Disqe BMW

1 200 EUR

10 Maj 19:29 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Shiten kupa Mercedes benz

1 EUR

10 Maj 13:10 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Disqe BMW

1 200 EUR

10 Maj 12:35 Pjesë rezerve  ·  Fier

FENER TOYOTA LAND CRUISER

150 EUR

10 Maj 10:24 Pjesë rezerve  ·  Fier

Sangiong

1 EUR

09 Maj 11:10 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Disqe BMW

1 200 EUR

08 Maj 19:52 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Disqe BMW

1 200 EUR

08 Maj 12:40 Pjesë rezerve  ·  Fier

Motor clk 2.3 kompresor 140 mij km

1 300 EUR

08 Maj 02:56 Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Fier

Timon per w204

60 LEK

07 Maj 16:57 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Disqe BMW

1 200 EUR

06 Maj 20:19 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Shiten disqe origjinal audi 16-inc

200 EUR Çmimi me zbritje

06 Maj 19:28 Të tjera  ·  Fier

Pulexho me freksion

80 EUR Çmimi me zbritje

06 Maj 19:22 Të tjera  ·  Fier

Injektor benzine per BMW seria 5 model 535i

100 EUR

06 Maj 13:28 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Disqe BMW

1 200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë këmbimi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione