Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Wrangler - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Makina , 137

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Wrangler,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Wrangler Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

��2013 - JEEP WRANGLER UNLIMITED

25 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 01:32
Linku:
Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler e-Torque 2.0 Turbo Rubicon 2019

38 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

��2007 - JEEP WRANGLER

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 13:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

��2007 - JEEP WRANGLER

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

��2013 - JEEP WRANGLER UNLIMITED

25 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:10 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler 3.0 diesel 2020

55 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 15:30 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler 2014 Full Option

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:32
Linku:
Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler e-Torque 2.0 Turbo Rubicon 2019

38 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Qer 14:42 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler Sahara 3.6 benzine automatike 2013

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Qer 12:45 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep wrangler

43 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Qer 21:57 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 11:10 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Shitet

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Qer 10:09 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler 2015

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Qer 14:30 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Shitet Nderrohet Wrangler

9 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Qer 10:00 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

jeep

43 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Qer 11:53 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

2012 JEEP WRANGLER UNLIMITED

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Qer 21:58 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep WRANGLER UNLIMITED

14 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 20:56 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

JEEP WRANGLER

19 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 18:13 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler Viti Prodhimit 2008 3.7 Benzine+Gaz

21 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
21 Maj 13:57 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

jeep wrangler

55 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Maj 01:16 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo s80 2011 benzin-gaz

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 21:20 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

jeep wrangler

1 LEK

16 Maj 16:33 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

2012 Jeep Wrangler

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Maj 10:13 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

JEEP Wrangler SAHARA Rubicon shitet nderrohet klering

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 20:30 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Jeep wranglet tj shiten parakolb prapakolb

13 Maj 16:10 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

2019 Jeep Wrangler

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Pri 11:34 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne GTS

14 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
18 Pri 11:50 Makina  ·  Jeep  ·  Wagoneer  ·  Tiranë

Shitet Jeep wrangler

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Pri 14:36 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler JK

29 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 17:07 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

jeep wrangler

60 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Mar 15:08 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

NE SHITJE ☑️2007 -JEEP WRANGLER ��Rinas, Tirana

24 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
23 Mar 14:06 Makina  ·  Hummer  ·  H1  ·  Tiranë

Hummer H1

95 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Mar 12:54 Makina  ·  Jeep  ·  Wagoneer  ·  Tiranë

Shitet jeep wrangler

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Shk 14:06 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

SHES JEEP WRANGLER 2020

68 000 EUR

14 Shk 13:50 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Shitet Wrangler 2020

67 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 16:33 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe goma 255/55/18 per jeep

4 500 LEK

07 Shk 15:34 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep wrangler Rubicon

40 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Shk 01:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

Shitet GLE 350d

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Shk 14:26 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler 2015

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Jan 16:17 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

❗️SHITET JEEP WRANGLER 2019❗️

43 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Jan 18:12 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
23 Jan 16:21 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Shitet OKAZION JEEP WRANGLER

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Jan 11:18 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler Rubicon ❗️OKAZION ❗️

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Nën 17:03 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

2017 Jeep Wrangler UNLIMITED

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Nën 14:38 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep wrangler pjese kembimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Wrangler | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione