Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Partner - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Partner,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Partner Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:04 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

Fiat doblo profesional 1.3 multijet

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:16 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Elbasan

PEUGEOT PARTNER PJESE KEMBIMI TE #

13 Qer 17:59 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner Tepee  ·  Durrës

Peugeot Partner Tepee 1.6 BlueHDI / Automat / 2017

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 11:45 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  Partner Tepee  ·  Tiranë

Autoveture

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
11 Qer 23:44 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Tiranë

Peugeot partner okazion

3 200 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Qer 21:58 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan Navara 2015 Diesel

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 21:57 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 21:56 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Kukës

Ford S-Max 1.6 ecobost benzin 2012 7vende

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 11:56 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Kukës

Škoda Octavia VRS 2.0TDI DSG 4x4 - i sapoardhur nga Zvicra��

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 13:57 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Tiranë

peugeot partner okazion

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:58 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kandele NGK BKR6EZ

395 LEK

Shitësit të Besuar
30 Pri 10:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES E220d 194 PS AUTOMATIK 9g Pa dogan

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 14:32 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kukës

Ford Connect 1.5D 2015 MAXI *AUTOMATIK*

6 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 14:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

Vw Caddy MAXI 1.6TDI 2011 PA DOGAN

4 800 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 12:06 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Kukës

Nissan Navara 2.5 diesel 2015

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 14:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Tiranë

Mercedes gle 250 d AMG ne shitje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 05:16 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Berat

Peugeot Partner 1.9D

245 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 07:19 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Kukës

Peugeot Partner 1.6 Hdi, Automatik

6 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 01:43 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Car Rental Vlore ���� - Rentngo.biz

45 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 16:42 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Vlorë

Shitet/Ndrrohet Alfa-Romeo 159

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 12:43 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Lushnjë

Mitsubishi Outlander

1 111 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 23:09 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Tiranë

Shitet Peugeot Partner

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 18:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf 5 1.4 benzin i pa doganuar i sapo ardhur nga zvicrra

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 23:36 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Tiranë

Peugeot Partner 1.9D 2007

200 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Jan 10:49 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Joystic audi A4 A5 A6 Q5

15 EUR

16 Jan 08:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

U shitë!!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 17:42 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Shkodër

Shitet !!

1 400 EUR

24 Dhj 15:59 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

Fiat Doblo Malibu 1.3 multijet

4 350 EUR

21 Dhj 01:18 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Tiranë

Peugoot partner

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 21:48 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner Tepee  ·  Tiranë

Pegout partner 1.6 nafte 2017

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Nën 16:36 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Vlorë

Shitet per arsye pune

3 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Nën 17:24 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Tiranë

Peugeot partner

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Nën 11:32 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Tiranë

Pezho partner

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Nën 09:01 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Tiranë

Pezho (Peugeot Partner )

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Nën 09:16 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Tiranë

Peugeot partner

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Tet 12:02 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Tiranë

Pezho partnet

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Tet 10:55 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Tiranë

Peugeot partner

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Tet 10:01 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Tiranë

Peugeot partner

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Tet 10:35 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Tiranë

Peugeot Partner

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Tet 13:21 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Tiranë

Peugeot Partner

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Tet 14:37 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Tiranë

Peugeot Partner

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Partner | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione