Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Delvinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw,kategori,ose lokacione Delvinë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Delvinë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Tet 09:59 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Delvinë

Bleni makina të përdorura Toyota në shitje (Prado, Fortun...

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 19:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 200  ·  Delvinë

Ml350 bluetech motor 7.3L 16 cilindra 20 hp

5 LEK

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 14:08 Pjesë këmbimi  ·  GPS pajisje  ·  Delvinë

Gbs navi per bmw 525 tsd 2001

80 EUR

30 Pri 19:36 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Delvinë

Sinjale Bmw E36 Coupe

3 500 LEK

13 Gush 19:47 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  BMW  ·  S1000RR  ·  Delvinë

2016 BMW S1000RR

Viti: 2016
28 Qer 00:52 Makina  ·  BMW  ·  i8  ·  Delvinë

BMW

32 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 14:20 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Delvinë

Disk bmw seria 3. Kerkoij

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 07:45 Makina  ·  BMW  ·  M5  ·  Delvinë

~ SUPER OKAZION ~ BMW ~ X5 ~ FULL OPTION~

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 22:53 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Delvinë

BMW 530 d GT*M-Sportpaket

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Nën 14:53 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Delvinë

BMW 320 dizel 2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 14:18 Makina  ·  BMW  ·  Seri 1 M Coupé  ·  Delvinë

Bmw shm e mir

55 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 11:50 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Delvinë

BMW X3

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 21:00 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Delvinë

SHITJE

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Delvinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

bmw Bmw Bmw bmw Bmw bmw Bmw Bmw x5 Bmw x5 Bmw

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione