Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha YZ Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha YZ | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:33 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Shitet yamaha yz

1 800 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 04:58 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Kerkoj grup 125 2kohsh per kros

1 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
08 Qer 16:33 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Shitet

Viti: 2005
20 Maj 20:12 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

2018 Yamaha Yz125

2 500 EUR

Viti: 2018
12 Dhj 03:48 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

2018 Yamaha Yz125

4 000 EUR

Viti: 2018
12 Dhj 03:48 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

2018 Yamaha Yz125

4 000 EUR

Viti: 2018
10 Nën 04:31 Të tjera  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Kucovë

Yamaha-Yz450F

600 EUR

Viti: 2020
27 Korr 11:03 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Dibër

Yamaha 125cc-2 kohesh

650 EUR

Viti: 2000
14 Qer 13:47 Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Shitet helmet origjinale moto gp

350 EUR

Viti: 2019
07 Mar 21:19 Skuter  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Berat

Yamaha Skyliner 250cc

Viti: 2001
19 Shk 10:08 Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Shkodër

Super

2 300 EUR

Viti: 2006
17 Qer 15:45 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Yamaha YZ450F 2 copë 2013 dhe 2009

5 400 EUR

Viti: 2013
01 Korr 20:21 Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Pogradec

Motor Yhama zj750

1 000 EUR

Viti: 2000
11 Nën 13:14 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Yamaha Raptor 250r

3 800 EUR

Viti: 2013
12 Korr 12:22 Të tjera  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Durrës

YAMAHA ZJ750

Viti: 1986
18 Pri 23:43 Touring  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

YAMAHA YBR 125, skafander xhup kavo

1 100 EUR

Viti: 2007
10 Pri 20:24 Të tjera  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Vlorë

Yamaha cyngus 125

300 LEK

Viti: 2005
22 Mar 13:29 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Pogradec

Yamaha xt 250 4 valvula

600 LEK

Viti: 1997
19 Mar 08:53 Të tjera  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Okazion shitet per arsye emigrimi !!*!

Viti: 2008
02 Mar 18:40 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Pogradec

Yamaha

350 EUR

Viti: 1995
29 Jan 22:38 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Pogradec

Yamaha 125cc

1 000 EUR

Viti: 2004
21 Jan 11:36 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Pogradec

Yamaha TTR raid 250cc viti 2000

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
28 Nën 16:28 Të tjera  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Fier

YAMAHA 250CC

1 600 EUR

Viti: 2000
16 Nën 13:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

shitet ose nderohet

2 500 EUR

Viti: 2007
14 Nën 19:05 Skuter  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Elbasan

Yamaha 250... ndrrohet !!!

1 100 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
19 Sht 17:41 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Durrës

MOTORR

1 200 EUR

Viti: 1991
26 Shk 09:02 Të tjera  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Vlorë

Yamaha Z125

700 EUR

Viti: 2001
13 Shk 14:39 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Shtiet yahmah 250cc

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
10 Shk 23:23 Skuter  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Elbasan

yamaha zet 160cc

500 EUR

Viti: 2008
03 Dhj 19:21 Skuter  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Yamaha aerox

300 EUR

Viti: 2005
27 Nën 20:35 Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Yamaha Majesty 250cc -01

1 200 EUR

Viti: 2001
27 Nën 20:31 Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Yamaha Majesty 250cc -01

1 200 EUR

Viti: 2001
23 Nën 19:17 Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Yamaha 250cc

1 000 EUR

Viti: 2000

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha YZ | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione