Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha X-MAX Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha X-MAX | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:43
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X-Max Tech Max 300 2023

8 400 EUR

Dje 17:29
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha X-max xmax 300cc 2017

5 200 EUR

15 Pri 23:40
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Xmax 400 2020

8 200 EUR

Dje 12:55
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha Xmax 2010 250cc

2 700 EUR

23 Pri 20:57
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

!Okazion! Yamaha X-MAX 250

4 200 EUR


Sot 03:03 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Vlorë

Shitet

3 500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:43
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X-Max Tech Max 300 2023

8 400 EUR

Dje 20:55 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Yamaha X-Max 400 ABS

4 900 EUR

Dje 20:54 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Yamaha X MAX 300 ABS TCS model 2019

6 200 EUR

Dje 20:43 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Kit cilindër X-Max 250

200 EUR

Viti: 2015
Dje 19:57 Auto sallon Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitet x max 400 2018

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Online Shitësit të Besuar
Dje 17:58 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha X-MAX [ IRON MAX ] 300cc Viti 2019 (ABS)&(TRC)

6 200 EUR

Dje 17:40 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Xmax 250cc ABS 2012

3 100 EUR

Online
Dje 17:29
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha X-max xmax 300cc 2017

5 200 EUR

Dje 17:08 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Okazion Yamaha X MAX 300

5 500 EUR

Dje 14:22 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Xmax 125cc 250cc 400cc

1 EUR

Dje 14:21 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

xmax 400cc abs 2014

4 700 EUR

Dje 14:21 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

xmax 400cc abs 2014

4 700 EUR

Dje 13:50 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha x-max 250cc 2013

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Dje 12:55
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha Xmax 2010 250cc

2 700 EUR

Dje 12:10 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

���� X-MAX YP 250 RA,ABS

4 599 EUR

Dje 10:56 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Shitet Yamaha X Max 250

2 990 EUR

Dje 10:24 Auto sallon Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha x max 125 ABS

2 850 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 10:24 Auto sallon Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

YAMAHA XMAX 125 cc

3 800 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 10:21 Auto sallon Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha x-max 300cc

5 500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 10:21 Auto sallon Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha XMAX 400cc/ momo design

5 200 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 09:20 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitet XMAX 250 ngjyrë matt në gjëndje shumë të mirë

2 900 EUR

23 Pri 20:57
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

!Okazion! Yamaha X-MAX 250

4 200 EUR

23 Pri 13:56 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Yamaha X-MAX 300 ABS 2018

6 200 EUR

23 Pri 11:08 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha Xmax MomoDesign ABS 2016

1 EUR

22 Pri 20:01 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Elbasan

X max

4 000 EUR

22 Pri 19:23 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha Xmax 400

4 300 EUR

Online
21 Pri 20:02 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X-Max 125 cc 2011 ABS

2 800 EUR

21 Pri 17:11 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X-MAX 300 2017

5 200 EUR

20 Pri 23:46 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X-max Momo Design 2014-2017 konsum i ulet 250cc

4 200 EUR

20 Pri 22:11 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

x max 300 2018

20 Pri 16:03 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X Max 2015 250cc ABS

3 700 EUR

20 Pri 15:03 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitet!! Yamaha X Max 250 ABS

4 500 EUR Çmimi me zbritje

20 Pri 07:51 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X Max Baule

350 EUR

18 Pri 13:27 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha X-max 250cc

4 800 EUR

17 Pri 11:33 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X-max 2010 3200 euro

3 200 EUR

16 Pri 16:13 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha x max 300cc 2018 5600€

5 600 EUR

16 Pri 13:32 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Yamaha X-max 400

4 800 EUR

16 Pri 12:57 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

✅ Shitet XMAX

2 900 EUR

16 Pri 11:32 Sportiv  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitet: ��X-Max 300cc ��

6 000 EUR

15 Pri 23:40
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Xmax 400 2020

8 200 EUR

15 Pri 23:09 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Iron max 250

4 500 EUR

15 Pri 23:02 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Xmax 250 cc

2 500 EUR

15 Pri 22:59 Sportiv  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Xmax 125-ABS 2022

4 900 EUR

14 Pri 13:43 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Fier

Yamaha XMAX X MAX , X-MAX 250

1 000 EUR

12 Pri 10:39 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitet yamaha X-MAX 250

1 800 EUR

12 Pri 09:36 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Xmax 2016

4 400 EUR

10 Pri 09:56 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Xmax

4 200 EUR

10 Pri 09:35 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X max 400cc 2014 Full Abs

4 500 EUR

09 Pri 09:13 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha x-max 2016

3 800 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha X-MAX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione