Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha T50 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha T50 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Pri 17:00 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Fier

Yamaha 85cc

35 000 LEK

23 Pri 16:11 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Fier

shitiet

700 LEK

21 Pri 15:29 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Tiranë

Yamaha t80

500 LEK

13 Pri 19:00 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Vlorë

Shitet

380 LEK

12 Pri 22:42 Sportiv  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Korçë

Yamaha

100 LEK

03 Shk 11:43 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Lushnjë

Shitet

1 100 LEK

21 Dhj 14:51 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Tiranë

Motorr ne shitje

250 LEK

22 Nën 11:28 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Fier

Yamaha

370 EUR

30 Tet 20:59 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Shkodër

Yamaha T50 4t

970 EUR

14 Sht 14:35 Sportiv  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Tiranë

yhama

300 LEK

30 Pri 22:02 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Berat

Yamaha townmate 80cc

350 LEK

08 Mar 18:55 Sportiv  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Berat

Shitet

450 LEK

04 Mar 19:50 Skuter  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Librazhd

Yamaha

650 LEK

14 Shk 15:59 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Tiranë

Yamaha t50

300 EUR

03 Shk 13:16 Skuter  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Kucovë

shitet motorri

300 LEK

13 Dhj 17:21 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Berat

Yamaha 79cc me trasmesjon

350 EUR Çmimi me zbritje

13 Tet 10:51 Skuter  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Tiranë

motor 72

8 700 LEK

Viti: 1998
15 Gush 19:07 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Tiranë

Yamaha T 50

450 EUR

Viti: 1998
04 Qer 21:19 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Tiranë

Shitet motorr Yamaha

600 LEK

Viti: 1999
04 Qer 18:31 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Lezhë

YAMAHA

50 000 LEK

Viti: 1982
25 Pri 14:22 Sportiv  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Kucovë

Shitet motorr me letra per arsye mosperdorimi

500 LEK

Viti: 2010
05 Mar 00:01 Skuter  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Pogradec

Lek250

250 LEK

Viti: 1995
21 Shk 19:39 Sportiv  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Fier

Shitet motorri

400 LEK

Viti: 1981
21 Shk 19:25 Sportiv  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Fier

Shite motorri

400 LEK

Viti: 1981
26 Dhj 21:16 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Shkodër

Shitet yamaha t50

350 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
14 Korr 13:42 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Kucovë

Shitet motorr Yamaha 50

35 000 LEK

Viti: 1990
16 Qer 14:06 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Malësi e Madhe

Shitet yamaha

190 LEK

Viti: 2000
27 Pri 20:57 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Tiranë

Shitet motorri Yamaha

70 000 LEK

Viti: 1982
25 Pri 19:46 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Vlorë

Shitet yamaha

200 EUR

Viti: 2005
27 Mar 08:54 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Shkodër

Shitet yamaha T50 79cc

100 000 LEK

Viti: 1994
18 Shk 10:19 Sportiv  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Berat

Motor

400 LEK

Viti: 2020
25 Tet 16:29 Sportiv  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Sarandë

T 50

200 EUR

Viti: 2020
31 Gush 18:06 Sportiv  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Lushnjë

Shes motorri

200 EUR

Viti: 1997
28 Gush 18:38 Sportiv  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Berat

Shitet

Viti: 2000
04 Gush 14:37 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Shkodër

Yamaha

1 EUR

Viti: 1981
31 Korr 10:34 Sportiv  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Tiranë

550 mij lek me letra okazion

550 LEK

Viti: 2012
25 Korr 19:34 Skuter  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Durrës

Shitet Motorri 50 cc Yamaha

700 000 LEK

Viti: 2014
06 Korr 19:10 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Vlorë

Motorr Yamaha

600 LEK

Viti: 1997
25 Pri 03:56 Sportiv  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Tiranë

270 mij lek okazion

270 LEK

Viti: 2012
18 Pri 12:07 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Pogradec

Shitet ose ndrrohet me biciklete

100 EUR

Viti: 2002
13 Mar 14:54 Skuter  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Durrës

Motorr

200 EUR

Viti: 2000
05 Mar 19:13 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Berat

Yamaha Sportiv

450 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2017
03 Mar 13:40 Sportiv  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Berat

Yamaha

170 EUR

Viti: 1987
16 Shk 15:05 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Fier

Yamaha 50

350 LEK

Viti: 1985
15 Dhj 23:55 Sportiv  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Berat

Yamaha Townmate Sport

500 LEK

Viti: 2017
13 Nën 10:03 Sportiv  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Shkodër

Yamaha

220 LEK

Viti: 2010
11 Nën 13:50 Sportiv  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Shkodër

Ymaha

220 LEK

Viti: 2010
23 Tet 17:32 Të tjera  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Tiranë

Yamaha t50

970 LEK

Viti: 2000
09 Tet 17:57 Skuter  ·  Yamaha  ·  T50  ·  Elbasan

shitje

Viti: 1997

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha T50 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione